Las Vegas, přelud nebo skutečnost?

(TV film)
  • Francúzsko Las Vegas
Francúzsko, 2013, 52 min

Jedinečné město, kde nic není nemožné. Las Vegas, ležící v jihozápadní části Spojených států amerických, je nejlidnatějším městem státu Nevada. Ačkoli se nachází v nejsušším regionu Severní Ameriky, dnes se uprostřed Mohavské pouště, mezi Velkým kaňonem a Údolím smrti, rozprostírá v koncentrované podobě zcela ojedinělý mix lákadel zábavního průmyslu a „chrámů konzumu". Vše tam překračuje běžnou míru a obvyklé normy. Ale co se skrývá za těmito proudy dolarů, za malými bílými kaplemi, kde Elvisovi dvojníci oddávají páry jak na běžícím pásu, co je za největšími hotely s kasiny? Tvůrci nám poodhalí i druhou stranu mince. (Česká televize)

Sa.sa

Ano město hříchu a ztracených existencí... Vše je podřízené vydělávání peněz a každý či spíše každá je na prodej... O ničem jiném to není... Jen jedna pravda přetrvává od dob Mafie, že Kasino vyhrává vždy...! ()

Marze

Hezké podívání, ale nijak by mě nelákalo tam jet kvůli kombinaci pouště a podivných lidí. Vůbec nebylo řečeno, že je to v průměrné váze na člověka nejtlustší město. Všechno se sem musí dovážet. Město je jako tlusťoch, který se nalévá pivem a cpe hamburgery. A má možnost jedním vrhem kostky přijít o celoživotní úspory. ()

PKD

Ty hnusné nevěsty s těmi pupkatými parodiemi na Elvise,to byl fakt odstrašující příklad a naprostý vrchol nevkusu,ale aspoň jsem se zasmál. Jinak velmi slušně komplexní informační dokument,kde mě osobně nejvíce zaujalo muzeum věnované testování atomových zbraní a odvrácená strana tohoto vskutku,města hříchu se vším všudy,botičky,botičky.:) Autobus,rozvážející ty,co přebrali zvaný,Kocovinové Nebe:))) velmi dobrý nápad a kšeft. Až se člověk diví,že to někoho nenapadlo už mnohem dříve.:) ()

ghatos

Jak říká moje Růženka...Las Vegas je svoboda bordelu! 😃 Sladký a nebezpečný kapitalismus pre všetkých 🙂🎆. 72%. ()