Santa Clarita Diet

• USA Santa Clarita Diet
USA, (2017–2019), 14 h 37 min (Minutáž: 26–36 min)

Tvorcovia:

Victor Fresco

Drew Barrymore, Timothy Olyphant, Liv Hewson, Skyler Gisondo, Natalie Morales, Kaylee Bryant, Ricardo Chavira, Mary Elizabeth Ellis, Richard T. Jones (viac)

Bývali to obyčejní manželé, realiťáci, dokud se ona nezměnila a nezavedla je na cestu zkázy a smrti. V dobrém slova smyslu. (Netflix)

Recenzie používateľa honajz2 k tomuto seriálu (5)

Takže netopýr nebo opice (2017) (S01E01)

Proč mám v poslední době takovou smůlu na výběr seriálů? Tohle je další z těch novějších sitcomů, co se snažím rozkoukat a opět už teď mám špatný pocit z toho, že to s ním dlouho nevydržím. Zápletka vypadá nadějně, ale gagy mi vůbec nepřijdou vtipné, postavy jsou otravné a vše, co se zde stalo, mě spíš jen nudilo. A moc nevypadá, že by se to mohlo později v těchto aspektech zlepšit, spíš to opravdu bude mít jen ten feeling echt průměrného amerického sitcomu, který jenom má dobrý nápad. Ale nevím, ještě nějakou tu epizodu dám, každopádně pilot mě nezaujal. 2* ()

Nemůžeme zabíjet lidi! (2017) (S01E02)

Zápletka je zajímavější, ale vše ostatní je stále stejně na prd a spíš se jen více ujišťuji v tom, že je to na mě až moc jednoduché a že se mi nedaří naladit na stejnou vlnu. Nicméně určité drobné zlepšení tu vnímám, tak minimálně ještě jeden díl zkusím. Lepší 2* ()

Můžeme zabíjet lidi (2017) (S01E03)

Jako takhle, zlepšuje se to, ale tak neskutečně pomalu, že absolutně nevím, co si o tom myslet. Pokračovat ještě budu, na ústřední pár jsem si už tak nějak zvykl a jejich osudy mě docela začaly zajímat, taky to i bylo vtipnější než předešlé díly, ale i tak je tu pořád dost nefunkčního humoru a jestli mi něco opravdu leze na nervy, tak je to dcera těch dvou, která mi, včetně jejích přátel, připadá díl od dílů stále více otravnější. Slabé 3* ()

Prdící sexturista (2017) (S01E04)

Dle názvu epizody jsem se obával něčeho dost trapného, ale kupodivu ne, nakonec je to jen epizoda kvalitativně srovnatelná s tou předchozí. Dokonce jsem se tu i jednou zasmál, jen mi teda začíná stále více vadit přehrávání hlavní dvojice, i když se to vyvážilo tím, že mi už Sheila neleze tolik na nervy. Stále více si ale myslím, že to s tímhle seriálem daleko nedotáhnu... Slabé 3* ()

Lidi žerou lidi (2017) (S01E05)

Hm, ne, tady to balím. Ono vlastně jediné, co mě na tom doposud bavilo, byl ten příběh, jenže tady už odbočuje krapet bokem, aby to nějak pokrylo počet dílů na sérii a pro mě osobně to byla taková poslední kapka, protože už i ten příběh mě nebaví. Byl jsem až doposud zvědavý, co z toho vypadne, i přes všechny mínusy, ale tady mě už ani ten příběh nezajímal. Takže co to pak pro mě má zachraňovat, když je tu jen jeden skvělý gag v moři trapných a postavy, které buď otravně přehrávají nebo jsou nesympatické? Ne, holt to není seriál pro mě. 2* ()

TOP 2018 dle TOP uživatelů ČSFD.cz

TOP 2018 dle TOP uživatelů ČSFD.cz