Ruth (Melanie Lynskey), deprimovaná zdravotní asistentka, se vrací z práce a nachází psí exkrementy na trávníku před svým domem, který byl vyloupen. Zloději odnesli stříbrné příbory a notebook. Ruth ztrácí víru v policii a trochu i v lidstvo jako takové. Začíná své vlastní vyšetřování a spojuje síly s nevyzpytatelným sousedem Tonym (Elijah Wood). Když lokalizují její ukradený notebook, sledují jeho signál do zásilkového skladu a to je dovede až ke skupince otrlých zločinců a nebezpečnému, bizarnímu podsvětí... (mac000)

Torak

Chcel som si pustiť niečo, pri čom nebudem musieť veľmi rozmýšľať. Toto malo celkom dobré hodnotenie a nezvyčajný názov..tak reku, že to aspoň skúsim. Po scéne toho nezmyselného domového vpádu Eliatha, som hneď vedel, že to bola správna voľba. Vtipná podarená snímka, ktorá toho síce veľa nesľubuje, ale dostanete to čo ste čakali. Druhá polovica naberie tempo a príjemne prekvapí. ;-) ()

Chicharron

Těžko říct, jestli se mi to víc líbilo, nebo nelíbilo. Každopádně mně hlavní hrdinka neskutečně srala, protože se celou dobu chovala jak ta kráva. ()

danodo

8/10 Ďalší prírastok do kategórie malých vtipných filmov, ktoré sa snažia byť originálne vďaka neočakávanému smerovaniu celého príbehu, ale tiež občas nepredvídateľným konaním postáv. To si ja osobne na filmoch veľmi cením a vždy ma poteší film, ktorý sa snaží robiť veci inak a aj v základe jednoduchú zápletku tak s použitím divne vtipných postáv premeniť na zábavnú žánrovku. Odporúčam ľudom, ktorým sedí humor napríklad minuloročných The Nice Guys. ()

peproch

Ruth je slušná, hodná, primárně neatraktivní zdravotní asistentka, žije svůj tichý skromný soukromý život, je smutná z bezohlednosti nebo ubohosti ostatních, když je jí ukradený z domova noťásek a stříbrné lžičky a policie je arogantní a ubohá, vydá se spolu se svým sice slaboučkým, ale upřímným sousedem do akce, za záchranu spravedlnosti. Bavíte se, máte s ní soucit, libí se vám, obdivujete ji, fandíte jí…. A přitom si zpíváte, že už se tady na světě doma necítíte a nikdo nemá ani chvilku právo vás okřikovat, že jste nihilistka, protože Ruth není. ()