Fitness tréner, prezývaný Mundi, je zavraždený v saune svojho štúdia. Mundi bol vyhlásený záletník a Špecialisti pátrajú po páchateľovi medzi ohrdnutýmui cvičenkami a žiarlivými partnermi. Prekvapivé odhalenie uvrhne prípad do nového svetla. (TV Markíza)

rakovnik

Po delší době jsem měl čas sledovat seriál, jež jsem dříve schválně opomíjel. Případ byl pro mě překvapivě zajímavý a celkem pěkně vystavěný. Pár drobností asi nebylo úplně správně, ale jinak scénárista vymyslel pěkný příběh. Na co ale trpí Specialisté nejvíce, je necharismatický tým. ()

mira007

Podruhé za sebou celkem smysluplný kriminální příběh, kde je pachatel neznámý skoro až do konce ( což je překvapivé u tohoto seriálu ). Skoro se zdá, že Specialisté jdou kvalitou vzhůru. ()

sorrow

Nechci být příliš kritický, ale tenhle díl byl snad vtip. Celý případ vlastně rozlouskl kapitán „Vyšehrad“ Panenka díky své nenažranosti, kdy se celý díl chodil ládovat do kavárny Mundiho košíčky a na základě tohoto názvu pak vydedukoval, že by to mohlo mít spojitost s vraždou Hajného, přezdívaného Mundi. Zásadní otázkou však je – skutečně by majitelka kavárny pojmenovala košíčky zrovna po člověku, který ji nakazil virem HIV, aby jí její osobní životní tragédii tyto košíčky v práci každý den připomínaly, příp. by tento název košíčků ponechala poté, co by nákazu zjistila??? Vtipné jsou také výslechy podezřelých, např. v tomto díle výslech arabského doktora, kdy výslech začnou bez jakýchkoli důkazů slovy, tak se přiznejte ať nás zbytečně nezdržujete, stejně to všechno zjistíme a doktor na ně, skutečně vyšetříte vše na první dobrou? Vtipné. Charisma v týmu také hledám marně. ()