Nad ránom je na cintoríne nájdená mŕtva mladá žena, zomrela na vykrvácanie z bodnej rany. Obeť žila veľmi skromne takmer v odlúčení od okolitého sveta. Vyšetrovanie odhalí, že zvláštny spôsob života a záhadné okolnosti smrti mladej ženy sa viažu k jej minulosti a jednému nepotrestanému zločinu. Kto za ním ale stojí? (TV Markíza)

kingik odpad!

Nalijte mně do žil stupiditu současných tvůrců krimi seriálů. Chci se jí opájet. Jen ji do mě perte. Kdepak kokeš, herák, nejlepší je fetovat stupiditu. Hele, nic vás to nestojí, jen trochu elektřiny, co napájí televizi, zdraví to taky neohrožuje a v podstatě vám stupidita dává křídla. Pár pondělních šlehnutí a je z vás závislák. Řekl jsem si, že Specialisty ještě odepisovat nebudu a že to s nimi ještě zkusím. To byla koňská dávka, to vám povím. Nejdřív jsem trochu měnil barvy, hodil jsem třepot i klepot sanic na gauči, ovšem náhle přišla úleva. Droga Stupidka začala účinkovat. Žádná diskotéková droga, nýbrž televizní. Chápejte, že děj epizody vám nejsem schopen odvyprávět, ani kdybyste mě násilím odvlekli na fesťák v Las Vegas, kde se tančí v dešti kulek. Ovšem rozuzlení epizody už jsem pochytil. Štáfek, nejhustější ze všech kriminalistů, objevil předmět doličný v rozmrazené lednici. A nyní následuje hádanka, co ten kluk šikovná a obrovský herecký talent současnosti v té lednici objevil: a) máslo za 10 Kč, b) vejce z Polska, c) nůž v igelitu. Ano, c je správně. Ale pozor, to není všechno. Tento vysoce sympatický mladý muž nachází další předmět doličný, nepřekvapivě je to nůž číslo 2. Ale teď se podržte, kde jej objevil tento herec, u něhož se divím, že nemá polici plnou cen za nej herecké výkony. V kleci s kanárkem!!! Toho večera jsem padl znaven na gauč s pocitem dobře nafetovaného diváka. Na body to ale přece jen ještě není. 0/10 ()

rakovnik

Dialogy byly dnes extra výživné, typu: "Sháním krmení pro kanára." "Stačí vám psí suchary?" Rádoby nenápadné sledování, důkazy na neskutečně pitomých místech (co asi zbude ve vyklizené ledničce?), prostě stejná porce scénáristické nemohoucnosti. Naštěstí si dnes autoři odpustili rodinná pouta. ()