Bong-soon se narodil s nadpřirozenými schopnostmi. Bojuje proti zlu za spravedlnost, zaplétá se ale také do milostného trojúhelníku se šéfovou a policistkou. (Netflix)

Bumkybunny

Nevím, jestli jsem se víc smála komickým scénám v seriálu, nebo překladu obsahu na ČSFD. Někdo by s tím něco měl udělat :D. Fajn oddychovka, líbí se mi, jak je to pestré. I když to má většinově charakter komedie, jsou tam napínavé krimi pasáže, takže se to hezky vyváží a není to nudné. No a Hyung-sik prostě mňamka, no... Jak jinak XD ()

sarulefilm

Myslím, že tenhle seriál je hrozně přeceňovaný. Hlavní herečka je samozřejmě skvělá jako vždy, ale ten příběh za mě nic moc. Na jednu stranu to sleduje takovou roztomilou skoro až dětinskou  romantickou linku, která se skutečně začne rozvíjet asi až od 10tého dílu, a pak takovou detektivní temnou linku, která moc nedávala smysl. Co se týče teda té romantické linky, tak jsem ji nepodlehla jako všichni ostatní, protože vážně se tam objeví až ke konci a hodně staví jenom na své roztomilosti. Detektivní linka má zase záporáka, který nemá vlastně žádný motiv k tomu, proč dělá to co dělá. A na konci je to zase hrozně zdlouhavý. Zkrátka mi to moc nesedlo. ()

Koral17

Originálny príbeh o ženskej superhrdinke Do Bong-Soon, ktorý však v mnohých momentoch sám sebe podráža nohy. Hlavný problém pre mňa predstavuje vykreslenie charakteru postavy superhrdinky. Tvorcovia sa asi snažili vyvážiť jej nadľudskú silu tým, že ju v osobnom živote predstavili ako tichú, nepriebojnú a do veľkej miery osudu (a osudovým mužom) odovzdanú žienku. Tým vznikla disproporcia, ktorá spôsobuje, že Bong-Soon v niektorých situáciách vyznieva ako ufňukaná slaboška. Na druhej strane stojí jeden z jej nápadníkov, mladý riaditeľ Ahn Min-hyuk (vynikajúci Park Hyung-sik), ktorý je síce „obyčajný“ smrteľník, ale napriek tomu je v mnohých ohľadoch podstatne rozhodnejší, vynaliezavejší a akčnejší než Bong-Soon. Vie jasne prejaviť i svoje city k večne váhajúcej hrdinke, čím si ju napokon získa. Príbeh sa tak často ocitá v situácii, kedy sa žena, ktorá vie takmer fyzicky pohnúť planétou, necháva pasívne vláčiť v niektorých zásadných okamžikoch svojho života. Celkovo sa ale jedná o príjemný seriál, zaujímavú zmes rôznych žánrov, ktorá ponúka mnoho zábavných, romantických a napínavých scén. Akurát „komická“ zložka v podaní podivnej skupiny neschopných gangsterov pôsobí dosť trápne. ()

sara93

Taková Korejská Xena. Líbí se jak je to zpracované ve stylu akční hry. Líbí se mi, že zločinec týrá své nevěsty a hlavní hrdinka je musí zachránit za pomocí své síly a svých dvou nápadníků. Líbí se mi jak dětinsky hl. hrdina miluje svojí silnou Do Bong Soon a i to jak se do ní zamiluje. Prostě průběh dějové linky a to jak akční, komediální, tak i romantické. Sem tam je tu nějaké to klišé, ale kde není? Mimochodem hlavní hrdina je tady strašně roztomilej a stylovej. ()

harumi

Námět byl fajn, křehká a malá dívka v pozici silačky byla taky neotřelá, co se týče k-drama. Opět tu byl ale milostný trojúhelník, který mě fakt iritoval - jeden namyšlený hezoun, druhý se k ní chová jako k děcku a je úplně slepý. Dále pak zesměšňování homosexuality, které radši nechám bez komentáře. Co bylo ale velké plus: akční scény, zápletka s úchylem taky nebyla špatná a roztomilé scény s Hyung-sikem se taky povedly. ()

Crazydog783

Tenhle seriál mi doporučila kamarádka a jsem za to rád. Rozhodně dokáže pobavit, postavy jsou zapamatovatelné a zábavné, příběh má několik nečekaných zvratů a celkově to působí jak dost zábavný seriál. Jediné co bych tomu vytknul je délka, někdy by to prostě šlo zkrátit. Ale jinak rozhodně seriál, který pobaví ()

splaty

Ikdyž jsem si v 10. díle dala delší pauzu a netušila jsem zda se k seriálu ještě vrátím, jsem ráda, že jsem to nakonec udělala. Pak se to konečně rozjelo a až do posledního dílu to bylo poutavé, za což hodnotím hvězdou navíc. ()

MatoPalkes

Krimi línia bola veľmi hlúpa a nelogická. Romantika fungovala o dosť lepšie. On bol výborný, ona roztomilá. Celkovo by som možno aj išiel na 4*, ale bláznivý gay nadriadený to zrazil o hviezdu dole, prvýkrát som v kórejských seriáloch pretáčal scény. ()

skorpik42

Prvú polovicu som si neskutočne užívala a smiala sa , ako blázon, ale druhá polovica už stratila na tempe, bolo tom veľa zbytočných scén. Aký význam mala dejová línia s gangstrami a "Indom"? Keby ma seriál 12 dielov, bolo by to za 100 bodov. Takto som z toho mierne sklamaná. Chválim herecké výkony a veľa vtipných scén. ()