Modrý kód

• Česko Modrý kód
Česko, (2017–2020), 247 h 54 min (Minutáž: 49–63 min)

Hudba:

Dominik Renč

Sabina Laurinová, Roman Zach, Igor Chmela, Jiří Štěpnička, Eva Podzimková, Marek Němec, Ondřej Rychlý, Marika Procházková, Sandra Nováková (viac)

Seriál z prostredia urgentného príjmu v nemocnici Rubava prináša prípady inšpirované skutočnými osudmi pacientov, lekárov a zdravotníkov.  Modrý kód sa vyhlasuje pri neštandardných situáciách, od náhleho ohrozenia pacienta na živote až po mimoriadnu udalosť, napríklad hromadné nešťastie, kedy musí byť v pohotovosti celé oddelenie a všetky zložky záchranného zboru. Seriál Modrý kód nás prenesie na urgentný príjem nemocnice, kde sa boj o život pacientov začína. Verne zobrazuje realitu lekárskeho prostredia, pretože na jeho príprave spolupracoval široký tím odborných poradcov z radov záchranárov a lekárov. (TV JOJ)

Recenzie používateľa mira007 k tomuto seriálu (264)

Sebaobetovanie? (2017) (S02E12)

Jeden z trochu lepších dílů, velké sólo pro Rosáka... Poprvé v druhé řadě se ukáže nějaká pacientka nahoře bez, ale to je tak jediný proč tenhle díl zaujal ()

Veľký formát (2017) (S02E13)

Díl, který upoutal mou pozornost - třináctiletá holka provede instrukcemi po telefonu tracheotomii svý mámě, zajímalo by mne zda se to někdy stalo ve skutečnosti. Jinak konflikt Němce a amanta Mery Laurinový graduje a z doktorky v podání Bereniky Kohoutové se klube asi tajná agentka nebo co. ()

Ani málo, ani veľa (2017) (S02E14)

Bingo! Rosákova postava potkala mrtvici. tenhle díl nebyl statický a něco se tam i dělo , nadprůměrný díl. ()

Bezvýznamná chyba (2017) (S02E15)

Wow... dneska se na to dalo koukat. A jednu hvězdu za Adiemus. ()

Koniec dobrý, všetko dobré (2017) (S02E16)

Tak zase jedna akční scéna - skleněné peklo na sídlišti v Rubavě ( naprosto absurdní i s tolerancí k rozpočtu mýdlového doktorství), ale musím konstatovat, že tenhle seriál vstává z popela ( už jsem to málem vzdal a koukám na to ze setrvačnosti, protože to sleduje moje holka) a najednou mne to docela bavilo, je tam pár scének, u kterých jsem se i zasmál. Když už tak musím uznat, že Marek Němec umí dobře zahrát Hofbauera. ()

Prijať trest (2017) (S02E17)

Ničím vybočující z průměrnosti, snad herecká poloha Gránského je celkem zajímavá a celkem byl vtipnej Rosák s kovbojským kloboukem. ()

Odraziť sa od dna (2017) (S02E18)

Pár hvězd navíc za ten profesionální kaskadérský pád manželů z lešení - za to by se fakticky nemuseli stydět ani v Hollywoodu ( hodně překvapivé v takovémto tv mýdlu) ale do reality mne uvedl amatérismus numero uno, kdy chlapík na začátku leze do lešení jakože s těžkou papírovou krabicí a nejen dle manipulace s ní je vidět, že je úplně prázdná, ale v jednom záběru má dokonce pootevřené dno, takže pán heká co netáhně, ale je to jen kus kartonu :-) PS: Celkem pobavil zaparkovanej Rosák u Mery ()

Narodeniny (2017) (S02E19)

Dneska pobavilo, ikdyž bodač byl jasnej od začátku. ()

List z Ruska (2017) (S02E22)

Everything I do, i do it for you ... jen to za 5 ()

Cenné veci (2017) (S02E23)

Farář se šroubovákem v hlavě? Asi jediná zajímavost tohoto nudného dílu, který čím dál víc sahá k umělému nastavovanému ždímání citů. A agentka Zoja odhalilo svou motivaci krycí identity. ()

Nebezpečný úsek (2017) (S02E24)

Dětem do ruky zbraň nepatří. Po tomto díle budou všichni poučeni a už se to nestane. ()

Úlovok (2017) (S02E25)

Tak zase nuda s mizernými hereckými výkony. ()

Návrat (2017) (S02E26)

Tak dlouho odjížděl Rasputin do Ruska až tam neodjel.... aspoň byl u akce dva v jednom ( respektive v montážní pěně), z čehož vylezl jeden plešatej a jedna nahoře bez. ()

Všetko pre lásku (2017) (S02E27)

Jsem se celkem upřímně bavil, jeden z těch opravdu lepších dílů. Dneska tomu kralovala Sandra Nováková. ()

Princezná na hrášku (2017) (S02E29)

Zkolabovaný/á model/ka , Chmelův tragéd v oscarovém výkonu, pěkná vybouraná maminka s cudně zakrytými bradavkami to bylo sice plus, ale citu ždímací případy na hranici imbecility ( běh za děti s diabetesem , táta vs. syn a experimentální léčba) to sráželo do háje a uráželo inteligenci diváka i při vědomí o jaký level tv zábavy se jedná. Skoro jak pro Tv Šlágr fans. ()

Lepší než fénix (2017) (S02E30)

Začátek je jako návod jak udělat katastrofu v rozestavěném objektu za co nejméně peněz, jinak průměrný díl, kde zaujal pokorný Vrána, který zabodoval a kde Sandra Nováková alias Růžičková nemusí balit kufry z Rubavy. ()