Eva se dozví, že Maty dříve s oblibou hrával tenis, objednává pro něj tedy tenisový kurt. Byl to od ní ale krok vedle. Bojan se dozvídá, že Mery nedorazila do práce, povolává na její místo Karolínu. Nikdo neví, kam Mery zmizela, Vali si myslí, že Mery prostě potřebovala odjet pryč, tak jak to dělává, když se v jejím životě děje něco nepříjemného. Adam se psychicky hroutí po náročné operaci dětského pacienta. Maty zachraňuje mladíka, kterého pokousal v obličeji pes. (TV Prima)

Idée_fixe

K jednotlivým dílům seriálů se nevyjadřuji, a ani je nehodnotím (jen jako celek), tady ale bylo takových nesmyslů, že mi to prostě nedá. Zajímalo by mě, kolik (profesionálních) muzikantů scénáristé osobně znají. Já totiž opravdu hodně, a 1) Nikdy by dotyčný nedělal nic, co by mu mohlo poranit ruce, zejména prsty. Dejme tomu ještě nějaký ten sport (vyjma kupř. míčových her), lehčí domácí práce, ale V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ BY NIC NEŘEZALI na cirkulárce, ani ničem podobném. Mám dojem, že to dokonce mají ve smlouvě, že to nesmí. 2) Když už by došlo k nějakému úrazu (což se pochopitelně může stát, i když je člověk sebevíc opatrný), dotyčný fidlálista by byl (velmi pravděpodobně) připosraný, pokorný, a k lékařům slušný, a ne se choval jako hulvát. Dělají z hudebníků úplný blbštajny. Samozřejmě v krizových situacích se mnohdy člověk chová jinak, ale tohle už bylo přes čáru. 3) Co zázračného mu dali na bolest, že měl ufiknutý prst a pomalu by si dal kafe a chlebíček?!!! 4) Nemyslím, že by mu prst přišívali v lokální anestezii, a když už, tak ZCELA JISTĚ by mu ruku (a možná nejen ji) automaticky rovnou zafixovali, a né, že ji tam nechali poletovat přes celý sál jak vlaštovku, a "Jestli sebou nepřestanete házet, tak vám tu ruku přikurtuju!". 5) Takhle náladová (jak ten šumař) jsem nebyla ani při třetím těhotenství. :-D 6) Tomu, jak štěkal na doktory s tím, zda ví ještě o nějakém jiném povolání, kde by byly tak důležité ruce / prsty, jsem se musela už jen smát. ;-) To si jako myslí, že na ten seroš čučí jen v pomocném ústavu po kolektivní lobotomii??!!! :-( ()

elizabeth_ba

Kdyby aspoň ten obsah Tv Prima byl v pořádku, ono ale ta sestřička, co ji pozvali místo Mery, a co se pohádala s Matym ohledně stomatochirurga potřebnýho k operaci pokousaného kluka, byla Zuzka nebo Zuzanka, ne Karolína... No a tý malý (myslím sestřičky Evy) je mi nakonec i celkem líto, i když jsem ráda, že mojí oblíbený Lucii Krutinový nevleze do zelí ;-) ... No a s kolegyňkou Idée_fixe naprosto souhlasím, asi podobně jako, když já jsem měla tu "čest" vidět ten díl o archeolozích a moru... ()

mavin odpad!

Proč se ústav jmenuje Rubava!?? Lepší a trefnější by byla kntb v Gottwaldově tam je ještě víc MudrLantů a odporníků na všechno!! Tam operaci mozku zvládne i garážmistr s asistencí uklízečky a bez blbýh keců a hádek na sále jak v téhle trapárně! Jednou jsem na to koukal s opravdovým chirurgem a ten jen kroutil hlavou jak takovou hloupost a oblbování diváka může vůbec někdo natočit!?!??? ()