Reklama

Reklama

Epizódy(32)

Obsahy(1)

Cesur (Kivanc Tatlitug) je mladý muž, ktorý sa vracia do Korludağu, malého mesta neďaleko Istanbulu, aby sa pomstil Tahsinovi Korludağovi (Tamer Levent). Keď bol malý, jeho otec a starí rodičia boli zabití Tahsinom Korludağom a jeho matku začali kvôli smútku trápiť depresie. Cesur bol vychovaný v zložitých podmienkach a jeho jediným cieľom bola vždy pomsta, keď príde ten správny čas. Na svojej ceste do Korludağu Cesur nečakane narazí na Sühan Korludağovú (Tuba Büyüküstün) a zachráni jej život bez toho, aby vedel, že je dcérou jeho nepriateľa. Rozhodne sa preto využiť najslabšie miesto svojho nepriateľa, aby dosiahol svoj cieľ. Usadí sa neďaleko veľkého ranču rodiny Korludağovcov, a začína dávať dokopy svoj plán tak, aby získal všetko, čo vlastní Tahsin Korludağ. Cesurov príchod drasticky zmení život rodiny Korludağovcov. Aj keď je Sühan zasnúbená s Bülentom (Serkan Altunorak), začína pochybovať o svojej láske. Pokúša sa držať si odstup od Cesura, ktorý, zdá sa, niečo skrýva, ale časom sa začnú čoraz viac zbližovať... Nenechajte si ujsť strhujúci príbeh o láske medzi dvoma rôznymi ľuďmi, ktorí sú predurčení na to, aby boli spolu. Podarí sa Cesurovi pomstiť sa a odhalí celú pravdu o Tahsinovi Korludağovi? Zabudne Cesur kvôli Sühan na svoju minulosť? Zruší Sühan svoje zásnuby s Bülentom a začne nový život s Cesurom? (TV Doma)

(viac)

Videá (4)

Trailer 4

Recenzie (7)

Danikaa 

všetky recenzie užívateľa

Pozerať som to začala len náhodou, lebo nič iné ma v ten deň nezaujalo. Najskôr ma chytila krásna hudba a potom aj dej s kopou zápletiek. Zhruba od polovice ma to už rozčulovalo, ale kto by už nebol zvedavý na koniec, hlavne keď to medzi Cesurom a  Sühan tak neskutočne iskrilo. Kľudne by som si to ešte niekedy pozrela, ale noviniek je veľa, takže asi až v ďalšom živote. ()

Soupalka 

všetky recenzie užívateľa

Romantická telenovela o tom, jak to ti ze znepřátelených rodin mají opravdu těžké. Skvělý casting i herecké výkony u mne ale bohužel už nestačily na to, aby vynahradily neuvěřitelně předvídatelný scénář, mdlou hudbu a iritující product placement značky Ford. Trochu také škoda toho, že postava Cesura a Kivanc Tatlitug podle mne tak nějak nestíhá svůj potějšek Sühan ani Tubu Büyüküstün, i když jako pár vypadají dobře. První polovina seriálu spíše nudí, ve druhé se nuda trochu vytrácí, ale o to víc občas mizí i racionální zápletky v jednání postav. Tak nakonec jako No1 u mne vítězí hlavní záporák Riza v podání Yigita Özsenera. Ten mne tady opravdu herecky velmi příjemně překvapil. ()

Reklama

boshke 

všetky recenzie užívateľa

Musím, chca nechca, přiznat, že tahle telenovela mne zatím ze všech s tchýni v Makedonii sledovaných bavila nejvíce. Až je mi líto, že jsem tam nezůstal déle, abych zjistil, jak to bude s Džemperem a Suchan dále... 90% ()

PandyRosalez 

všetky recenzie užívateľa

Na to, že jsem od toho moc nečekala, tak mě tenhle seriál fakt bavil... ne sice hned od prvního dílu, ale postupem času si mě hlavní dvojice získala. Nejsou takový klasický sweet pár, ale mají mezi sebou hodně dobrou dynamiku a prostě jsem jim to věřila.   Příběh má takový krimi nádech a nejde jen o klasické drama (kde každý neustále trpí) takže si myslím, že i tím to pro mě bylo zajímavé. Finální části jsem si vážně užila a ráda se někdy mrknu znovu. ()

Galéria (224)

Zaujímavosti (1)

  • Všetky postavy v seriáli majú auto značky Ford. (ferino94)

Reklama

Reklama