Dryads - Girls Don't Cry

• angličtina Dryads - Girls Don't Cry

Corpsegrinder odpad!

Film jsem zkoukl nuceně v rámci zdejšího filmovýho "festivalu" před pár měsíci a musim říct že od první minuty je to neskutečná nálož trapnosti že kdybych měl možnost tak se zvednu a rovnou z projekce uteču. Formou mi to hodně připomínalo takový ty klasický německý píčovinky o holčičím dospívání, až na to že tohle napsal někdo kdo asi v životě neviděl jak lidi mluví a jak se chovaj. Všechny postavy v tomhle filmu jsou šablonovitě napsaný a kromě neskutečně hloupý hlavní hrdinky a neskutečně protivný krávy z vedlejšího baráku zde prakticky nikdo neni důležitej. To rejpnutí do naivity a posedlosti internetem dnešní mládeže je čistý WTF a ta snaha o milostnou zápletku kdy se hlavní hrdinka volizuje za křovím s nákým teploušem vůbec neni rozvedená dál. 90% stopáže jsem byl přesvědčenej o tom že koukám na film o lesbách. Co vás však zarazí nejvíc je to že je to udělaný jako "hudební film", to znamená že každý 2 minuty tam někdo začíná zpívat nějakej strašnej song a musíte ho přetrpět celej dokud se film nevrátí k hroznejm dialogům kdy tam postavy hulej fetujou chlastaj a já nevim co a baví se spolu jak kdyby zažili dvě světový války. Sračka jak hovado kterou doufám že už nikdo neuvidíte v rámci vlastního bezpečí. ()