Clint je hodný, mladý a milující muž. Ale vzal si supermrchu. Ta jej podvádí s kým se dá. Jednoho dne ji ale jeden z milenců zabije a vina padne na nebohého Clinta. Ten prchá před zákonem a po cestě potkává další ženy = supermrchy. Pracant a poctivec v jedné osobě je sváděn mimo jiné barmankou, vnadnou černoškou rajtující na bugýně, nebo vesnickou selkou. A pokaždé když odmítne, tak se se zlou potáže. Supervixens je jeden z pozdějších filmů Russe Meyera. Je plný absurdních situací, parodičnosti a hlavně smyslných žen. (Ruut)

Vodny

První film z tvorby Russa Meyera co jsem viděl a byl jsem celkem mile překvapený, jaké filmy se v 70.-80. letech točily. Toto je mix hned několika žánrů - erotiky, komedie, thrilleru a dramatu. A přitom to vše působí jako jeden celek. Vše ve filmu s předponou Super je tak trochu naddimenzované, ale o to Meyerovi jde. Ukázat věci větší, přehnanější a tím pádem paradoxnější než ve skutečnosti jsou. A nejde jenom o ty prsa. ()

Socrates

Ten Clint měl při vší tý smůle ale pořádnou kliku! Moji první zkušenost s Meyerem hodnotím pozitivně, do budoucna se mu určitě vyhýbat nebudu. Ač přízemní zábava, ten chlap točit uměl, to se musí nechat, zrovna tak jako se musí ocenit jeho vkus na ženský. Atmosféra lehce sexuálně vzrušujícího filmu mi chvílemi evokovala německý erotický komedie sedmdesátejch let, takže pamětníkům bych to popsal jako "úsměvný road movie à la kožený kalhoty". ()

Slasher

Vítej do růžový reality Russe Meyera - nadržený kozatý kundy všude. Žánrový mix bych popsal jako ujetá chlípná veselka, kde zaujme alpská dojička, hluchoněmá černá dcerka, nebo podnikavá pumpařka a jejich impozantní obdařený výstřihy, ale také Charles "Murdock" Napier a jeho strážník sadista. Před tím vším utíká hlavní hrdina, roztomilý chudák, no a to je sympaticky jednoduchá zápletka :) Správný sedmdesátkový odvaz, přes dost brutální vraždu je to překvapivě feel-good pohodovka, extra vděčná v dnešní svázaný a podivný woke době. ()

RetroMan

Opět místy humorný, vnadnými ženami nabytý, úmorně nudný exploitation flick ze série "vixens". Výborná scéna je, jak Harry zabije svou ženu v koupelně - vynikající. Pro doplnění databáze: v roli Harryho ženy Shari Eubank http://celebslists.com/10900-shari-eubank.html, opět největší sexbomba Uschi Digard (http://herachy.com/actors-7_Uschi-Digard.html) v roli nadržené selky, Christy Hartburg viz titulní strana plakátu, Colleen Brennan (http://monsveneris.tumblr.com/post/33761757808/cultqueens-colleen-brennan), černoška Deborah McGuire (http://iwishiwasbornearlier.tumblr.com/post/25933827262/retroebony-deborah-mcguire) a skvělá Haji. ()

Arkanoid

Russ Meyer začína nejakou hrdou hudbou. Ideme na pumpu, kde sme svedkami flirtu ženy, čo tankuje a pumpára, čo má na linke frajerku. Vzniká z toho hádka, podozrenie z nevery, sex, nebezpečná hádka s presahom do mužovho renomé. Zábavný príbeh sa dotýka kontúr komédie, drámy aj krimi. Haji tu hrá barmanku Superhaji, zahalenú len na bradavkách a v rozkroku, ale s ornamentami aj po tvári. Policajta hrá Charles Napier, od Meyera známy z Cherry, Harry, & Raquel!. Aj tu hrá postavu menom Harry. Hrajú tu aj minimálne dvaja herci z Beyond the Valley of the Dolls, Henry Rowland a John Lazar, teraz ale bez spoločnej scény. Dej sa točí okolo najprv okolo len jednej sexuálne chtivej ženy, ktorá v mužoch prebúdza šialenstvo. Neskôr ich je viac a na všetky narazí hlavný hrdina a dostávajú ho do problémov, čo prináša istú predvídateľnosť. V scéne najväčšieho násilia sa ozve výrazný song z rádia. Suck it, suck it up scéna tu už nepôsobí tak dobre ako v Motor Psycho. Russ Meyer si tu vymyslel aj fantasy hlúposti, navyše v zlom vizuálnom prevedení. Prvá polhodina sľubovala väčšie šialenstvo, ako nakoniec Meyer doručil. Najprv šlo o nepredvídateľnú melu, potom väčšinu filmu bohužiaľ o jasnú predvídateľnosť. ()