Teoretický fyzik Manel (Vito Sanz) vidí zákony termodynamiky všude, i v sociálních vztazích běžného života. Důkazem jejich existence je například to, že se mu přesně dle 1. zákona termodynamiky podařilo sbalit supermodelku. Následný vývoj jejich vztahu pak probíhá a nevyhnutelně vrcholí dle pravidel termodynamického zákona č. 2 a 3. (chamonix)

Pompeius

Barcelona je ošuntělé město obývané  lidmi ošklivými zjevem a především povahou. Alespoň takový dojem jsem si odnesl z tohoto filmu. Slabá romantická báchorka, která se snaží být originální roubováním termodynamiky do obsahu i formy, ale naprosto zbytečně - vynechejte rádoby moudra o termodynamice a na obsah a formu filmu to nebude mít žádný vliv. Jen se to snaží na něco hrát... Nepřekvapuje, že je to z produkce Netflixu = klasický televizní (pod)průměr, jehož účelem je, abyste dřepěli na gauči a tupě zírali na obrazovku. ()

chamonix

Romantika spojená s fyzikou je zajímavý nápad, ale dobře natočený dokument o termodynamice je tisíckrát zajímavější i zábavnější než tohle. Teorii velkého třesku rozhodně nečekejte. Prostě Netflix. ()