Don't Fuck in the Woods

Skupinka kamarádů, kteří právě dokončili vysokou školu, se vydává kempovat do lesů s vidinou velkých oslav a s nimi spojenými sexuálními hrátkami. Na tom by nebylo nic divného, kdyby ovšem v lese nežilo krvežíznivé monstrum, které podobné návštěvníky nemá v oblibě. (Hernycztek)

*CARNIFEX*

Poznáte tie príslovia: "kto tvrdí, že si nehoní, honí si dodnes (!), kto nechytil kliešťa počas trtkačky v lese, nevie čo je jebačka!! "Don't Fuck in the Woods" má skvelý titulok no mizerný poster, a tak boli moje očakávania prinajmenšom skromné. Navyše, hneď od úvodu musí byť divákovi jasné, že sa jedná o "honosnú tvorbu za miliardy", takže žiadne miss-ky z Hurbanova, žiadne prepracované gore, a tak mi nezostáva nič iné, iba zdeliť malé posolstvo na záver - je to strata času - 25% ()

oveckaoa odpad!

Už dvojka byla sračka, ale nějakým způsobem si u mě zasloužila 1 hvězdu tohle si , ale nezaslouží nic.  Jestli, že v jedničce probíhal kásting těchto umělců a umělkyň v pornu tak tady probíhal asi v tom nejlevnějším kde se dával sex snad i zadarmo a ještě Vám za to zaplatily. Tak, že skupina 30tníků a 40 tníků jde kempovat po lese se prochází i mutantík vzhledově vypadající jak ty potvory z hororů z 50 let a ten jich zabíjí. Hned na začátku ukáže jedna ženská kozy a rozdá si to  (jediný pozitiv filmu ty kozy) a pak oba umřou v té další skupině jsou dvě lesby a zhruba 3 páry plus jeden tlustoprd co valí sexistické kecy jako šukal bych tě a takové sračky a nedala by mu snad ani slepá ženská po lobotomii mozku a bez nohou a rukou jeden pár se ztratí, ale oni ho nehledají je jim to buřt. Chlápkovi ten mutantík vytáhne z těla vnitřnosti a on  na místo, aby si je chtěl vrátit zpět si zahulí wtf. Na konci si ženská zahraje na Arnolda v Predátorovi tak, že ve výsledku to má hodinu stopáž. 0 procent ()

George Stobbart

Ja sa už takýmto nízkorozpočtovým brakom zvyknem vyhýbať, pretože obyčajne nie sú hodné času bežného smrteľníka, no v tomto prípade ma zlákal ten roztomilý názov, retro prísľub a krásna minutáž okolo hodiny čistého času. A našťastie to stálo za to a tú hodinu som sa naozaj bavil. Vidieť to na plátne, tak dám možno aj 4*, no premietačka sa mamke pokazila ešte keď som bol malé decko. Ale pozor, kurva, pozor; je to naozaj iba pre nadšencov starších, jednoduchších camp slasherov a adekvátneho humoru. ()

kaylin

Americký levný a nezávislý film „Don't Fuck in the Woods“ neexceluje vlastně v ničem. Až na pár těch pěkných prsou. Ta jsou zde opravdu některá moc hezká a pěkně se na ně kouká. Ale to je všechno. Příběh je nesmírně jednoduchý, hodinová stopáž je natažena dlouhým úvodem s „produkčními společnostmi“ a konec zase o „bonus“ v podobě bloopers. Ani ty nejsou vtipné. Tenhle film se minul účinkem. ()

Kudly4

Mám rád tyhle low soft porn Horory a to co jsem očekával, že dostanu, to jsem taky dostal. Lehounce zábavnou, amatérskou zabíjačku, plnou nahoty + několik sex scén. Ten úvod nebyl vůbec špatný ! Jinak jasně, o nějakém Gore se nedá moc mluvit, ale úplně nejhůř ty mordy natočené nejsou - top scéna za mě - utrhnutí penisu. Holky tu moc pěkný sice nejsou, až na tu jednu lesbu (poster), ale každá ukáže kozy (sem tam i něco víc), no kromě té tlusté máňi, ta je neukázala, díky bohu. A to monstrum, taky nevypadalo úplně špatně. Tvůrci na kontě nemají nic většího, většinou zapadlé kousky, které asi jentak neuvidíme, každopádně, bylo vidět, že to jsou Hororový nadšenci a natáčení byla určitě zábava. V kategorii amatérských slasherů, proč ne. Hodnocení zatím mezi 2 - 3, ještě odpoledne zkouknu druhý díl. - po zhlédnutí dvojky, zvedám tady ze 2* na 3*. (55. hodnocení) ()

• Po závěrečných titulcích následuje ještě jedna krátká scéna. (Matared)
  • Natáčení bylo pozastaveno poté, co bylo poškozeno sršní hnízdo a jeden z herců musel být hospitalizován v nemocnici. (Kudly4)