Channel Zero

Dráma / Horor / Mysteriózny / Thriller
USA, (2016–2018), 17 h 30 min (Minutáž: 42–44 min)

Tvorcovia:

Nick Antosca

Kamera:

Isaac Bauman

Hudba:

Jeff Russo

Paul Schneider, Fiona Shaw, Luisa D'Oliveira, Natalie Brown, Shaun Benson, Kristen Harris, Bronagh Waugh, Jacqueline Calkin, Tristan Carlucci, Amy Forsyth (viac)

V roku 1988 zomrelo v mestečku Iron Hill päť malých detí. Práve v tom období sa v TV objavil strašidelný seriál pre deti, Candle Cove. Telá detí sa nájdu, avšak paralelne s ich nájdením sa prestane seriál vysielať. Po takmer tridsiatich rokoch sa Mike (Paul Schneider) vyberie do Iron Hill, aby objasnil zmiznutie svojho brata i ostatných detí a zároveň aby zistil spojitosť s televíznym seriálom. Mike však nie je jediným, ktorá sa do mestečka vracia. Na obrazovkách sa totiž opäť objavuje záhadný seriál, čo neveští nič dobré. (Marceloo)

Recenzie používateľa space weaver k tomuto seriálu (4)

Channel Zero (2016)

Seriál z produkce SyFy? Navíc Mysteriózní drama s prvky hororu? Poutavý plakát a zvláštní trailer mě zlomily. No neudělal jsem vůbec chybu, že jsem první serii shlédl během týdne. Je to sice nízkorozpočtové, ale efekty a hlavně atmosféra, která byla místy halucinogenní mě přesvědčily, že přes brakovou tvorbu, dokáže SyFy vyprodukovat i "vážně" myšlené, lehce ulítlé, tajemné drama. ()

This Isn't Real (2017) (S02E01)

Channel Zero začíná novou, druhou sezónu. Tentokrát s úplně novým příběhem a novým obsazením. První díl zaujal, takže dá šanci i druhému. Objektivně je to na silné 3*, ale abych nalákal další diváky, dávám 4* PS. název první části "This is not Real" odpovídá tomu, co jsem viděl. ()

Nice Neighborhood (2017) (S02E02)

Těžko se mi hodnotí druhý díl, protože otevřel mnoho komnat a možností vývoje. Závěr se mi zdál přepálený, ale uvidíme kam se další děj Channel Zero vydá. ()

Beware the Cannibals (2017) (S02E03)

Tak jak je po třetí části vidno, tvůrci si našli záminku k tomu, aby se ve světě Domu snů mohlo odehrávat naprosto cokoli. Bylo dostatečně ukázáno o co jde a přestože oproti první serii, která byla více "zralá", je nová řada spíš "teen", má nový příběh co nabídnout a možná i překvapit. No uvidím dál..... slabší 4* ()