Channel Zero

Dráma / Horor / Mysteriózny / Thriller
USA, (2016–2018), 17 h 30 min (Minutáž: 42–44 min)

Tvorcovia:

Nick Antosca

Kamera:

Isaac Bauman

Hudba:

Jeff Russo

Paul Schneider, Fiona Shaw, Luisa D'Oliveira, Natalie Brown, Shaun Benson, Kristen Harris, Bronagh Waugh, Jacqueline Calkin, Tristan Carlucci, Amy Forsyth (viac)

V roku 1988 zomrelo v mestečku Iron Hill päť malých detí. Práve v tom období sa v TV objavil strašidelný seriál pre deti, Candle Cove. Telá detí sa nájdu, avšak paralelne s ich nájdením sa prestane seriál vysielať. Po takmer tridsiatich rokoch sa Mike (Paul Schneider) vyberie do Iron Hill, aby objasnil zmiznutie svojho brata i ostatných detí a zároveň aby zistil spojitosť s televíznym seriálom. Mike však nie je jediným, ktorá sa do mestečka vracia. Na obrazovkách sa totiž opäť objavuje záhadný seriál, čo neveští nič dobré. (Marceloo)

Recenzie používateľa Najt k tomuto seriálu (10)

Candle Cove (2016) (S01)

Tato řada nebyla špatná, ale žádný zázrak se nekoná. Efekty dobré, ale vizuálně hodně prodprůmerné a když nebudu počítat začátek, kdy ještě nevíme s čím se potýkáme, tak je to absolutně beze strachu. Příběh se ale v celku povedl. ()

You Have to Go Inside (2016) (S01E01)

Piloty nemám úplně v lásce, ale tady nehodnotím nějak přísně. Vypadá to zajímavě i když me efekty přijdou jak z céčkového hororu, 5o kazí dojem, ale možná to takhle právě má být. Uvidíme jak dál. Ale potenciál tu je ()

Want to See Something Cool? (2016) (S01E03)

No tak tady se to trošku začíná rozjíždět. Příběh je zajímavý, snad nám odpoví na důležité otázky. ()

Welcome Home (2016) (S01E06)

Poslední byl příběhově a zakončením opravdu dobrý, ale to provedení se.mi nox nelíbilo. Ty efekty jsou místy až směšný, ale což. Co mě ale fakt vytáčelo byl ten dětský seriál. To bylo až moc verkovní. ()

No-End House (2017) (S02)

2 rada byla v porovnání s 1 lepší. Lepší herci, lepší příběh, lepší prostředí i atmosféra a celkově mě to dost překvapilo. Začátek se jevil jako hodně zajímavý, pak když jsme se dozvídali souvislosti jsem byl lehce zklamán. Zkrátka jsem si představoval něco úplně jiného, respektive jsem myslel, ze se seriál bude ubírat poněkud jinak, ale jinak v podstatě l, když se nad tím zamyslím, tak příběh a děj druhé řady je opravdu slušný a zajímavý. Je to spíše o úhlu pohledu. Asi jako když čekáte maso a dostanete těstoviny, který jsou ale skvěle uvařené. ()

This Isn't Real (2017) (S02E01)

No tak tady druha sérka začala mnohem líp. Začal nový nový příběh, nové všechno.Dům byl dobrej a nejlepší byla 2 místnost. Zatím to vypadá zajímavě. ()

Insidious Onset (2018) (S03E01)

Vypada to hodně zajímavé. Sympatické sestry, dobrá atmosféra, zajímavý námět, záhady se začínají objevovat. ()

Father Time (2018) (S03E02)

Tady jsem hvězdičku přidal za zvláštnost. Je to opravdu záhadné, temné a zajímavé. ()

All You Ghost Mice (2018) (S03E03)

Některý záběry luxusní, nicméně žádný napětí a ja usínal. ()

Alice in Slaughterland (2018) (S03E04)

Jako ten seriál není vůbec špatný. Tahle řada je celkem dobrá, ale celý je to tak prapodivně divný, ujetý, zvláštní, že prostě člověk neví, co si má myslet. Polovina věci jsou voloviny, které se těžko chápou, a tohle je zatím nejvíce projevitelné v této řadě. Jinak ale i to pozlátko je zajímavý. Jako mám chuť skončit, ale zase vím, ze to možná bude chyba. Tohle je prostě strašně nevděčný seriál. Bud ho budete milovat a nebo nenávidět, ale stejně ho nejspíš dokoukáte. ()