djfun

Barbra je prostě miláček:) Pro mě jeden z nejsympatičtějších a nejcharizmatičtějších lidí v showbusinessu. Pohoda jakou vyzařuje, se odráží i v úsměvech všech zúčastněných celebrit, kterých je tu mraky a je docela fajn je takhle vidět. Whitney, Kurt Russel, Goldie Hawn, Bruce, Jack atd... Koncert se uskutečnil na "dvorku" Barbřina domu a má opravdu specifickou atmosféru. Prošpikovanou poselstvím k ozdravení přírody, záchraně světa, lásce a přátelství mezi lidmi i národy, což je pro filantropku "Strejsandku" typické a osobně věřím, že každé její slovo je naprosto upřímné, ačkoliv toho politikaření a patosu je chvílema až dost:) Po hudební stránce je tu zas až dost "cajdáků", nicméně nikdo je asi nedokáže podat tak krásně a citlivě, jako Barbra. Navíc hlas této dámy je jednoduše skvost! U nás i v době její největší slávy (natož dnes) celkem opomíjená zpěvačka, známější zde možná víc jako herečka (což je ostatně také excelentní), je v USA jednou z nejúspěšnějších a nejoblíbenějších zpěvaček historie, na kontě s neuvěřitelným počtem téměř 100 (!!!) zlatých a platinových alb! Za mě jsou na tomto komorním vystoupení nejúžasnější songy Somwhere, The Way We Were (Takoví jsme byli), Evergreen (ze Zrodila se hvězda) a jednoznačně největší BOMBA, luxusní pecka Guilty v duetu s Barry Gibbem. Každopádně, pro fajnšmekry pohlazení po duši. ()