Úklidové komando v akci. Skoncujeme s vaším nepořádkem. (TV Prima)

Isherwood

Mistrovství ČR v šikanování účastníků reality-show získalo nového mistra, který v podobě moderátorek z dimenze „jsem úspěšná bydlenka s půlročním kurzem psychologie“ zase zatíná do živého, protože servíruje spin-off Výměny manželek a Prostěna, o kterém jsme až doteď netušili, že ho vlastně chceme. Zákusek na plastových židličkách uprostřed svahu mezi paneláky je čistý televizní surrealismus. 10/10. ()

FFilipCZ odpad!

Po nejrůznějších výměnách manželek, pěveckých a talentových pořadech, show o hubnutí tu máme další z vykrádaček amerických reality-show. Tentokráte se mimoni z primy pokusili napodobit celkem úspěšnou britskou reality show How Clean Is Your House?. Samozřejmě, že neúspěšně, jako většina těchto napodobenin. ()

herr_carter

,, a jestlipak pane Jardo vidíte na obrázku toho červotoče a stafylokoka? Nevidím ani hovno, ty bezcenná šmucko, pač mi prach a ten hnus v bytě přivodily šedý zákal,ty vole to je mazec...hnusný moderátorky( naprosto debilní a nevkusný) radí prasatům,která přesídlila z venkovského chlívku do mega chlíva v panelových domech jak to udělat, aby neshnila ve svých vlastních hovnech a bordelu obecně, se poseru...vysoce inteligentní, inspirativní a člověku prospěšný pořad, jdu blejt...moje hodnocení = 0 z 10. ()

luczi odpad!

Měla to být kopie britského Máte doma uklizeno? , ve kterém se člověk občas dozvěděl zajímavý trik na úklid třeba špatně dostupných míst  a polovina úspěchu byla jen postava Kim Woodburn, ale tohle se opravdu nepovedlo. Někteří lidé jsou prostě líná prasata a proto žijí ve špíně, což žádná reality show opravdu nezmění. ()

mira.l odpad!

Víceméně náhodou jsem se připlet k jednomu dílu, kde obě ...jak je sakra vlastně nazvat?? - no, budu diskrétní, obě dámy-moderátorky vlezly do bytu nějakého invalidního důchodce, myslím že v Litoměřicích, kde byl teda sice bordel docela echtovní, jen co je pravda, v tom bych asi žít nemoh, ale doprdele, co je jim a co je vůbec komu do toho? Koho tohle zajímá? Komu jsou takové pořady určené?? To si fakt někdo v těch soukromých televizích myslí, že je to tak úžasný, že se to musí natočit a že to bude někoho zajímat?? A nejvíc mě pobavilo, když se obě dámy začaly soukat do igelitových overalů, jako by se chystaly zajišťovat stopy několikanásobné vraždy, a jedna z nich - ta blonďatá - pod tím měla nějaký docela sexy šatičky, černý punčochy a lodičky asi na 10cm podpatku, který si pak zase obula, to jsem se fakt smál, a dál ... už jsem to neviděl, to stačilo. ()

borohub odpad!

Tvl ptám se co se ještě nenatočí. Fakt pořad o tom jak nějaké dvě příšerně nepříjemné krávy naběhnou do totálního bordelu a ukazují lidem jak se má uklízet to už je fakt vrchol. Ještě mě k tomu chyběl moderátorský doprovod Vydra a Boušková. Docela tragický je i jakési rozdělení postav, jedna z těch dvou krav příšerně s paní soucítila, naopak ta druhá jí pořád odsuzovala, nebylo to trošku zbytečné? Fakt bojím se, co nás ještě za pořady čeká, tímhle tempem fakt bude někdo lidem ukazovat jak má správně kálet. 5% ()

Vojta-x odpad!

vyjadřování té černovlásky je jak já, když mám zácpu. Slabá napodobenina ze zahraničí . Obě aktérky těžký palec dolů. Díky a už nikdy :-) ()

nudlis odpad!

Dvě slepice - jedna tlustá jak prase, ale s "vysokou školou uklízení" a druhá hubená, ale o to blbější - se naserou někomu, kdo je údajně pozval, do baráku. A žasnou. Nejdřív jakej tam je (uměle vytvořenej) bordel, potom jak se jim podařilo všechny ty (uměle naaranžovaný) sračky uklidit. Viděl jsem jen upoutávky a fakt mi to úplně stačilo. A pokud někdo ztrácí čas celýho sledováním tohodle hnoje, bude nejspíš ještě blbější než všichni ti účinkující dohromady. Nejblbější je ale ten, kdo na tohle dá peníze. Takže nikoliv odpad, ale mínus 1000 hvězdiček. ()