Réžia:
Sang-yeob LeeScenár:
Ji-yeong OhEpizódy(16)
-
Episode 1 (E01)
-
Episode 2 (E02)
-
Episode 3 (E03)
-
Episode 4 (E04)
-
Episode 5 (E05)
-
Episode 6 (E06)
-
Episode 7 (E07)
-
Episode 8 (E08)
-
Episode 9 (E09)
-
Episode 10 (E10)
-
Episode 11 (E11)
-
Episode 12 (E12)
-
Episode 13 (E13)
-
Episode 14 (E14)
-
Episode 15 (E15)
-
Episode 16 (E16)
Obsahy(2)
Mladý čebolský dědic ze Soulu trpící ztrátou paměti se seznámí s milou dívkou z venkova, která mu přislíbí pomoc, dokud nezjistí, kým je. (Netflix)
Hrajú
In-guk Seo
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Death's Game (2023) (seriál)
Sarangbi (2012) (seriál)
Joogoonui taeyang (2013) (seriál)
Ji-hyeon Nam
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Můj princ na 100 dní (2018) (seriál)
Tři malé ženy (2022) (seriál)
Moosa Baekdongsoo (2011) (seriál)
Sang-hyeon Yoon
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Neoui moksoriga deulleo (2013) (seriál)
Tajemná zahrada (2010) (seriál)
Himssen yeoja dobongsoon (2017) (seriál)
Hyo-seop Eom
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Nain : ahob beonui shiganyeohaeng (2013) (seriál)
Milenec z vesmíru (2013) (seriál)
Roboti aniya (2017) (seriál)
Se-mi Lim
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Miseuteo syeonsyain (2018) (seriál)
Toowikseu (2013) (seriál)
Můj drahý soused (2018) (seriál)
Yeong-ok Kim
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Kávový princ (2007) (seriál)
Radši kluci než kytky (2009) (seriál)
Gongbooeui sin (2010) (seriál)
Ji-seob Kang
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Syopingwang Lui (2016) (seriál)
Myeong-ryeol Nam
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Kávový princ (2007) (seriál)
Misaeng (2014) (seriál)
Seonggyoonkwan seukaendeul (2010) (seriál)
Bo-yeon Kim
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Syopingwang Lui (2016) (seriál)
Areumdawoon naui shinboo (2015) (seriál)
Yeppeun namja (2013) (seriál)
Yoo-seon Yoon
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Nae yeojachinguneun gumiho (2010) (seriál)
Maerineun wibakjoong (2010) (seriál)
Dětský doktor (2013) (seriál)
Gyoo-cheol Kim
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Gaksital (2012) (seriál)
Geu gyeowool, barami boonda (2013) (seriál)
Siljongneuwaleu M (2015) (seriál)
Dae-hwan Oh
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Laipeu on maseu (2018) (seriál)
Pigoin (2017) (seriál)
Otsomae Bolkeun Kkeutdong (2021) (seriál)
Byeong-cheol Kim
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Miseuteo syeonsyain (2018) (seriál)
Tunel (2017) (seriál)
Sseulsseulhago charanhasindoggaebi (2016) (seriál)
Soo-bin Chae
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Roboti aniya (2017) (seriál)
Odvážný poslíček (2017) (seriál)
Baneui ban (2020) (seriál)
Sun-young Kim
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Seulgiroun gambbangseanghal (2017) (seriál)
Láska padá z nebe (2019) (seriál)
Příští kapitola: Láska (2019) (seriál)
Jae-kyoon Lee
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Dangsini jamdeun (2017) (seriál)
Věrní své pověsti (2017) (seriál)
Nashle v mém 19. životě (2023) (seriál)
Joey Albright
Najlepšie seriály:
Tunel (2017) (seriál)
Sseulsseulhago charanhasindoggaebi (2016) (seriál)
Děti Slunce (2016) (seriál)
Neul-me Kim
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Sitihol (2009) (seriál)
Deo paekiji (2017) (seriál)
Syopingwang Lui (2016) (seriál)
Seung-tae Park
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Příští kapitola: Láska (2019) (seriál)
Host (2018) (seriál)
Ailiseu (2009) (seriál)
Young-hee Hwang
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Kimgwajang (2017) (seriál)
Pigoin (2017) (seriál)
Peiji teoneo (2016) (seriál)