Z lovce kořistí

• USA First Kill (viac)

Willis hraje velitele policejního okrsku, který se snaží vyřešit únos a moc času nezbývá. Když se jeden muž se synem na lovu stali svědky toho, jak jeden zločinec střílel na bankovního lupiče, tento lupič si vzal chlapce jako rukojmí, aby získal klíč ke skříňce, v níž je ukrytá kořist z bankovní loupeže. (Filmbox)

Pitryx

Jo on to byl akční film. Ahá. Díky za upozornění, to musím přidat na hodnocení ne? Protože já akční filmy sice cíleně nevyhledávám, ale mám je rád. Ještě že ty popisky máme, jinak bych fakt netušil, že jsem viděl akčňák. Pozor, já netvrdím, že se tam nic nedělo, to ne, ale pokud tam akce byla, tak nudná, bez něčeho nového a většinou se jen střílelo. Více se kafralo, kecalo a žvanilo. Klidně to mohli vystříhat a film mohl být o to kratší. Tím chci naznačit, že stopáž byla zbytečně dlouhá. ()

johnsnow

Obstojná jednohubka, dobrá v konverzačnej rovine, slabšia v akčnej ale to nevadí. Anakin fajn, Willis typicky prenudený pred kamerou ale pohoda. Jo a Vaderovi radím aby tú doktorku pustil k vode, šak taký ksicht stretnúť o polnoci infarkt zaručený. 3* ()

Aywes

Zbytečný film, ke kterému není třeba nic víc psát. Prázdná role Bruce Willise je to jediné, proč se trochu o First Kill ví. I když jste ale jeho fanoušky, tak se budete nudit. Vynechat. ()

Hauer odpad!

Ještě horší než Minuta po minutě absolutní sračka tento film a velké překvapení na konci filmu že Willis je hlavní záporák, dostane kulku do své plešaté hlavy, 10 %.. ()

hony23

Solidní oddychovka o kravaťákovi, který vezme synka na venkov, aby ho zocelil při lovu na srnce. Jenomže v lese narazí na chlápky, co právě vybrali banku a celé se to zamotá natolik, že je těžké rozeznat, kdo je klaďas a kdo záporák. Film ubíhá celkem svižně k finále, které se dalo očekávat už v půlce filmu a já si uvědomil, jak ten čas letí, když Willis hraje poldy před penzí... ()

Kushina

Občas dost nesmyslné až trapné. Příběh skončil trošku nečekaně což mu přidalo na kvalitě, jinak to bylo velice divné. Krom prvních 30 minut to bylo dost béčkové, ale dalo se na to koukat. Willis už je bohužel taky za zenitem... 45% ()

TesterX

Dost předvídatelný, zapomenutelný, ale chvílema obstojný trileřík. Na zabití nudy neurazí, ale průměrného filmu sotva dosáhne. ()

Catella

Jít do lesa a stát se svědkem vraždy. To chceš. Co mě teda docela ohromilo bylo, jaká mela se strhla kvůli jednomu blbýmu klíči. Vražda, únos, honička po lese... Prostě parádní. ()

blackman7

V prvé řadě bych vyzdvihnul výkon Haydena Christensena. Ten stále dokazuje, že kromě Anakina umí dobře hrát i jinde. Bruce Willis dělá co může, nicméně ani jeden nemůže zkrátka zachránit mizerný scénář - především tak očividných nelogických rozhodnutí řady postav. Není co víc dodat. Snad jen, že když Hayden řekl: ,,This is over!" Přál jsem mu, aby řekl: I have a high ground! Zasloužil by si to. ()

Bragi66

Má to asi dva uvěřitelné momenty, v nichž někdo někoho střelí loveckou kulovnicí. Jinak je to vcelku přeotcovaný, přefakanovaný a zbytečný venkovskorádobylovecký příběh o přetahování se o lup z bankovní loupeže. Není to pořádně ani o lítání po lese, ani o té loupeži. Pořád tam někdo někoho unáší a jinak blbne. Přeslazený hlavní loupežník, který loupil pro léčbu tchýně, kterou nakonec nechá bez pomoci umřít. No a k tomu ještě úplně zbytečný Bruce Willis, jehož slabou roli by v tom filmu směle zvládl zahrát třeba kdokoliv ze seriálu Inženýrská odysea (1979). ()

r3musko

Moje hodnotenia sa na 80-90% zhodujú s percentom všetkých hodnotení. Ani neviem, prečo som teda dal šancu tomuto filmu. Asi to bolo Bruceom Willisom. V minulosti natočil viacero dobrých filmov Tento sa medzi ne bohužiaľ nezaradí. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Myslím, že už je víc chlap než kdo jiný." Hayden Christensen vezme synka na lov srnce. V lese však narazí na chlápky, co právě vybrali banku a najednou je synek rukojmí a otec hledá klíč k lupu. Pak se to celé zamotá natolik, že je těžké rozeznat, kdo je klaďas a kdo záporák. Bruce Willis jako polda před penzí, se nakonec vybarví jako záporák příběhu. Místy hloupé a dost nudné. Navíc Miller prd umí! - 20%. ()