snebka

Dost slabý díl. U několika scének jsem se pobavil viz. Řepka. Překvapilo mě jak moc citelná je ztráta Jakuba Prachaře (přestože ho považuji za špatného herce). Tak uvidíme co pro nás mají režiséři v dalších čtyřech dílech nachystané ()

matej773

Hodně jsem se těšil, taky ta pauza chvíli trvala. Ale tohle... Ale tohle je na mne moc. Když jsem zjistil, že Prachař je out, říkal jsem si, ok, bude to těžký si zvyknout, nová postava, snad bude dobrá... Ale tohle? To jako vážně? A to si při té plastice i změnil vlasy? Překousl jsem to, v doufal něco lepšího... Ale ještě slabší než pátý díl. S velkým přimhouřením oka jsem ochoten dát i tu jednu hvězdičku. ()

Mata04

Před shlédnutím epizody jsem se podíval sem, abych měl nějakou tu představu, no a možná jsem udělal dobře, protože jsem od toho opravdu nečekal vůbec nic.. Navíc ta změna manažera, no nejspíš to bude katastrofa.. A zas taková nebyla, naopak mě to docela mile překvapilo, bylo dost vtipnejch momentů, Řepka skvělej, nakonec ani ten manažer tak katastrofální nebyl.. Takže proč ne? Dávám 4 hvězdy a jen doufám, že příště budeme méně čekat. ()