Easy

• USA Easy
USA, (2016–2019), 12 h 44 min (Minutáž: 27–52 min)

Tvorcovia:

Réžia:

Scenár:

Kamera:

Eon Mora

Hudba:

Dan Romer

Malin Åkerman, Orlando Bloom, Kate Micucci, Emily Ratajkowski, Kiersey Clemons, Jacqueline Toboni, Jake Johnson, Marc Maron, Dave Franco, Hannibal Buress (viac)

V téhle pestré antologii s hvězdným obsazením sledujeme osudy obyvatel Chicaga, kteří se prodírají moderním bludištěm lásky, sexu, technologií a kultury. (Netflix)

Marrakech86

Viděl jsem všechny tři série, některé příběhy jsou nadprůměrně a líbilo se mi i jejich následné pokračování např. pár s dětmi a otevřeným vztahem, taktéž se mi líbil i garážový pivovar a sem tam nějaká jiná epizoda, ale zbytek spíše nuda. ()

Johnysko

Pustil jsem si první tři díly a u třetího mě to strašně přestalo bavit. To je tak nudná věc proboha. Postavy jsou strašně nezajímavé, styl vyprávění pomalý, nudný a vlastně vám to nic neřekne. Téma má být v rámci antologie ale mě to přišlo strašně prvoplánový a bez nějaký hlubší myšlenky. Jako koukat na 30 minutový díl o tom jak manželka předstírá, že je sexuálně, potažmo v manželství, spokojená když jí frajer vycáká za 1 minutu je opravdu k pláči. Třeba to někoho může bavit ale ja potřebuju mít u seriálu nějaké spojení s postavami a tady vás nikdo absolutně nebude zajímat a vlastně nikoho neuvidíte déle než v jednom nebo dvou dílech :D ()