Matt a Shelby se po prodělaném traumatu přestěhovali do Severní Karolíny. Koupili zde dům z konce 18. století. Brzy se v něm však začnou dít podivné věci. A to je teprve počátek... (TV Prima)

Denila

Tak teda nevím, lákavě to vypadá... ALE ... to jsem jediná koho nadmíru rozčiluje věk vyprávějících a věk hrajících? Proč to není opačně? Vždyť je viditelný rozdíl starších a mladších; a že zrovna mladší vypráví co se dělo před časem je opravdu vadné. Jasně že to má nějaký záměr ale.. mě to teda štve až moc, jinak ,,dokumentární" verze super, leda že to nevypráví oni sami. No pořád doufám, že se to nějak vysvětlí, neb nevím zda to přijmu. Jinak všechny palce vzhůru, vypadá to na lepší časy pro ASH. ()

Necrotongue

Musím uznat, že pro mě byl start šesté sezóny velkým překvapením. Hotel mě zrovna nenaplnil nadšením a najednou přišli tvůrci s něčím úplně jiným. Pravda, dokumentární styl je v tomto seriálu něčím novým, ale zároveň bylo hned jasné, kdo přežije, takže citlivější povahy nebyly vystaveny stresu nad osudem hlavních hrdinů. ()

LilyDeLarge

Troufám si říct, že tohle je nejděsivější díl z celýho AHS. Spousta lidí je skeptická ohledně toho, jakým stylem se nová série vydává. I já si říkala po pár minutách "Cože?", ale jsem ráda, že jsem ten díl hned nevypnula. Už ted' se nemůžu dočkat nových dílů. A pokud se budou ubírat i tímhle směrem, tak se tahle série v mým AHS žebříčku vyšplhá možná i na druhý místo! ()

Pilda17

Co k tomu dodat, u AHS jsme zvyklý na kdejaké bizardnosti a extrémy, ale uvítací díl šesté řady ukazuje, že by mohlo jít o čistokrevný realistický horor, což by nemuselo být ani trochu špatné. Atmosféra ze startu skvělá a napětí by se mohlo krájet, takže pokud by tato řada šla v těchto kolejích, nebudu proti. ()

filmfanouch

American Horror Story je můj nejoblíbenější seriál. Každá série je svým stylem totiž jiná a to vnáší skvělou atmosféru. A třeba to jak si seriál hraje s napětím a postavami je skvělé. A když tento skvělý seriál dostává již svojí šestou sérii nemohl jsem u toho chybě. Murphy navíc celou dobu tajil o čem tato šestá série je no a když jsem dneska konečně zjistil o čem je- celých pět minut jsem koukal s otevřenou pusou že to Murphymu vyšlo. Murder House, Asylum, Coven, Freak Show Hotel a nyní Roanoke.Murphy to dokázal. Mátl nás, lákal nás a to se mu podařilo. První díl této nové série je navíc jeden z nejmrazivějších. Například celá chemie mezi manželkým párem které ztvárňují Cuba Gooding Jr. a Sarah Paulson je skvělá. Závěr nalákává na další díl (takový twist umí jenom Murphy!) a American Horror Story i po šešti řadách dokáže překvapit. Další díly už se blíží! ()