UFC 203: Miocic vs Overeem

(relácia)
  • USA UFC 203 (neoficiálny názov)
všetky plagáty
Športový
USA, 2016

Show se uskutečnila 10. září 2016 v Quicken Loans Arena (Cleveland, Ohio). Na hlavní kartě se sešlo pět zápasů.
1) Jéssica Andrade vs. Joanne Calderwood
2) Jimmie Rivera vs. Urijah Faber
3) CM Punk vs. Mickey Gall
4) Fabrício Werdum vs. Travis Browne
5) Stipe Miocic (c) vs. Alistair Overeem (UFC Heavyweight Championship) (TheSpearCZ)

ConanVJ

Dober vs. Gonzalez 4,5* Hodně rychlý zápas ukončený drtivým TKO. .......... Lentz vs. McBride 4* Povedený zápas ukončený opět TKO. .......... Tavares vs. Magalhaes 3,5* Pěkný fight i když skončil bez ukončení bez limitu. ........... (10) Eye vs. (11) Correia 4* Ženský zápas bez ukončení před limitem. Hodně sporné rozhodnutí rozhodčích. .......... (6) Andare vs. (7) Calderwood 5* Parádní ženský zápas ukončení submisí. Větší část zápasu je na zemi. ............ (2) Faber vs. (12) Rivera 3* Na mě moc opatrný a nudný fight. Vítěz si to ale zasloužil. ....... CM Punk vs. Gall 5* No tak to se tedy slavný Punk předvedl :D Neměl sebemenší šanci a skončil pod submisí Hodně rychlý zápas. :D . ............ (1) Werdum vs. (6) Browne 4* Pěkný zápas bez ukončení před limitem. Bohužel jsem nějak nepochopil Werdumovo chování a nakopnutí soupeřova parťáka. ............ (c) Miocic vs. (3) Overeem 5* Skvělý zápas, který málem dopadl opačně. Stipemu fandím a je to skvělý fighter. Přežil Reemovu šanci a pěkně otočil zápas ke zdárnému konci. Overeem mi přišel dost opuchlý a neohrabaný. krásný TKO. ......... Pěkný event, ve kterém se mi líbil hlavní zápas. 80% :) ()

Eldrick

Reem měl Stipeho na lopatě gilotinou, ale Miočič je tvrďák (pracuje jako hasič) a dokázal se z ní dostat a pak Alistaira nahulil několika údery v postoji, aby ho následně dostal na zem, kde ho uspal několika dobře trefenýma přímo na bradu. V zápase Werdum vs Browne Fabricio opět ukázal svou všestrannost, kdy si dělal, co chtěl, od naskakovanýho high kicku ala Van Damme počínaje, po nakupnutí Travisova kouče konče. ()

malylada

Tak parádní turnaj, pro mě se špatným koncem :(( Velká škoda, REEM byl blízko a nevím proč šel do te gilotiny. Špatný náběh do toho ukončeni a měl to urvat granáty. Pak celkem REEM nepobíral obranu, což mě překvapilo, ale je fakt, že Stipe to agresivitou eliminoval. Chybělo mi to měnění guardu, změny stran, jako v předchozích zápasech. Oba byli několikrát dobře nahulení,ale parádní fight. Velká škoda no....achjo. Werdum podle předpokladů, ale to byl cirkus až do konce, včetně vyhlášení. První kolo slušně přepálil a říkal jsem si, jestli se nezbláznil a nestačilo mu to KO od Miočiče....pak s přehledem pohlídal zápas. Zase trošku nezvládnuto od rozhodčího. Po tom zlomení prstu zápas nezastavil a podobná situace jako v Hamburku. Punk opravdu na to nemá. Je rozdíl nastupovat s 2:0 a nebo nemít nic odboucháno. Navíc už chápu, proč všichni od Ruffuse odcházejí. Před vstupem do Octagonu říkat CM "neustále dopředu a tlač", tak jsme viděli po dvou sekundách, jak to dopadlo. Skvělý gameplan Ruffusi :D ....Gall si pohrál pěkně a to ucho má Punk pěkné na památku. Nicméně Gall se umí vyhypovat, řekl si o Kena a tam asi narazí :). Velké zklamání Faber, který na to jak je zkušený, tak působil pravým opakem a Rivera ho úplně vymazal. Žádný plán B, pořád jen jednotlivé údery bez kombinací, žádné připravené pokusy o Takedown. Naopak Rivera velmi zkušeně a pro něj velké vítězství a posun žebříčkem. Faber by to měl už zabalit... Andrade asi největší pozitivní překvapení. Takový scénář se dal tušit, ale s jakou silou bude házet s JoJo jako by byla hadrová panenka jsem nečekal. Docela si dokážu představit, jak zavaří Joaně obhajobu. Rozhodně pro mě nebezpečnější výzva pro Joanu, než Karolína. V prelims zklamání z Eye, která poslední dvě kola jen odchodila a největší parádu předvedl Madeiros s Doberem, perfektní ukončení od obou. Celý turnaj se povedl, jen krom třešničky bez new champ :). ()

• Na akcii UFC 203 debutoval bývalý wrestler CM Punk. Jeho debut v octagone však nebol úspešný, keďže sa už v prvom kole vzdal potom, čo mu jeho súper Mickey Gall nasadil submission chvat. (GTS_PUNK)