Heroin je kašička pro malé děti, teď je čas nitro rush. Drogy, po níž uděláte cokoliv, aniž byste o tom věděli.
Zatímco Max bručí za katrem, jeho téměř dospělý syn Theo jej stále ještě nepřestal vinit ze smrti Theovy matky. Když je coby nadějný hacker rekrutován drogovou mafií, z Maxe toužícího získat si ztracenou lásku se stává dokonalá volavka. Po fingovaném útěku z vězení se přidává k zločinecké organizaci, aby ji ve správný čas předal policii. Plán však má slabiny, a jednou z nich je Theova nenávist k otci. (dopitak)

Morholt

Dvě efektní rvačky a luxusní bruneta. To je tak všechno, co stojí za výraznější pozornost. Jinak se jedná o obyčejný akční podprůměr, který zvládá nudit i když se v něm něco děje. Tvůrci navíc ještě zvýraznili rodinnou linku, vě které se otec snaží najít cestu ke svému synovi, což je neskutečně otravné. Bída. 25% ()

Acrobat

V začiatkoch celkom svižne začínajúca akcia má navnadiť takmer pocit Cronenbergovej kúpeľnej bitky. No len čo sa začnú riešiť veci, či ženu ošuká otec alebo syn, mám pocit že film stratil tempo a sústredil sa pridlho na lesnú akciu opíc, ktorá sa skazí úplne debilným akože twistom. Nepoviem, že Alain má nejaké celkom zaujímavé spôsoby, ale tých pár postáv a záhadná pani nerozohrajú až takú dychberúcu akciu, ktorá by zniesla prívlastok nitro. Dvaja chemici nič svetaborné nepredviedli a tak na konci (uponáhľanom) sa šťastná rodinka dedo-otec-syn môžu opravovať auto. Aj na diaľku. Lacná záležitosť s domnelým potenciálom. (videné 07.12.2019, FIlmplus archív) ()

Heywood

Hezká postava Madeleine Péloquin nezachrání v zásadě stupidní film. A konec, jak si chemici nepamatují vzorec... měli by ho šifrovaně ukrytý min 5 x na různých místech, protože i náhodný požár v laborce by jim ho jinak zničil. Tak hloupý není nikdo. Rejža si strčil synečka do role, aby se penízky v budoucnu lépe sypaly, ale budou muset přidat. Tohle bylo C a za víc jak 20% to nestojí. ()

notozjano

Na tak nízké hodnocení to nebylo úplně špatné. Jako oddechovka dobrý. Jedničku jsem neviděl, vlastně jsem ani nevěděl, že existuje, takže jsem k tomu přistupoval, jako k jednorázové záležitosti. No podle uživatele iXtr3m3 je dvojka o něco lepší, takže jedničku asi ani vidět nepotřebuju. Ale dobrý, ty souboje byli dost reálné, žádná těžká choreografie, ale klasický pouliční styl. Proto 3. ()

MickeyStuma

Snímek navazuje na předchozí film ´Nitro´ (2007), který by bylo dobré shlédnou před tímto, neboť se tu z toho určitá událost několikrát připomíná. Coby akční thriller toto pokračování mnohé připomíná. Opět se jedná o nízkorozpočtový počin a bez rozpaků se dá považovat za akčně zábavný, i když už nemá takový švih a elán, jako ten předchozí. Navíc od začátku do konce vytváří dojem, jakoby něco podobného už bylo někde k vidění. Pří pátrání v paměti se vybaví náměty dva. Vězeň na útěku, nápad loupeže, příprava na loupež a vykonání loupeže je námět jak ze snímku ´Specialisté´ (1985). Inspirace tímto francouzským snímkem je prostě neoddiskutovatelná. Nepřátelský vztah syna ke svému otci je zase jak z filmu ´Do útoku´(1987). Inu, proti gustu žádný dišputát, že? Každopádně má snímek po dějové stránce bohatý obsah, takže z tohoto hlediska má co nabídnout. Akce tu sice není už tolik a vem čert, že to místy přespříliš hapruje a že hodně scén budí spíše výsměch než úsměv, ale podstata filmové zábavy zaručena je a o to přece šlo. ()