Jigoku No Chimidoro Muscle Builder

• angličtina Bloody Muscle Body Builder in Hell (viac)

Dellamorte

Jednoznačná inspirace a hutnej vlyv E.D. tentokrát po japonsku. Prekvapivo vydarený pokus, ktorý na dobu vzniku pôsobí faynovo zatuchle vrátane efektov. Spokojenost. ()

pornogrind

WTF??? Amatérská nízkorozpočtová parodie Evil Dead na japonskej způsob? Nechápu, že se tenhle kousek drží v červených číslech. Evidentně to těm uživatelům kteří to viděli(jestli to viděli) přišlo zábavný, vtipný a ujetý. Já můžu souhlasit jen s tím, že je to ujetost(tak jak se na japonce sluší a patří), že by mě to ale bavilo tak to ani náhodou. Nevím, možná jsem se na to díval v nesprávnou chvíli a v blbým rozpoložení ale nepřišlo mi to brutální, zvrácený natož pak zábavný ani vtipný. Spíš trapnost na hranici debility. Za mě to jsou slabý ale opravdu hodně slaboučký 2hvězdy ()

corpsy

Mala to byť paródia? Pocta? Myslím, že to má svoje chvíľky, ktoré zarezonujú, ale mockbuster, resp. rip off, o tom potom. Viditeľne, sa takáto snaha podať niečo v štýle THE EVIL DEAD, rozhodne nevidí často. Takže, v mojej kolonke filmov - také niečo som tu ešte nevidel - dôstojný zástupca. ()

topi

Evil Dead jednička i dvojka na japonský způsob. Ryzí amatérština, plná "neskutečných" triků, že by se za ně nemusel stydět ani Albert Loprais 😆. Pokud přistoupíte na tuto hru, budete se královsky bavit. Zhruba od půlky to nabere takový grády, že jsem to nestačil pobírat 😆. A nejenomže jsou vykradený scény z Evil Deadu, ona je v určitých fragmentech vykradena i hudba z Twin Peaks! Trochu mě tento styl natáčení připomněl Turkish Star Wars nebo Turkish First Blood, plus jejich další "autorské" předělávky. Je to fakt hlína, ale opravdu jen za předpokladu, že se necháte tímto "uměním" obloudit 🙂. ()