Brad "B-Rad" Gluckman (Kennedy) se snaží celý svůj mladý život působit jako pravý černošský raper, ačkoliv žije v Malibu. Situace se stane neúnosnou v okamžiku, kdy jeho životní styl ohrozí otcovu kandidaturu na post Kalifornského guvernéra. Vedoucí kampaně (Underwood) příjde se zajímavým řešením. Najme dva herce (Diggs a Anderson) působící jako skuteční gangsteři, kteří B-Rada unesou a přemístí ho do skutečného gheta v Comptonu. Nestačí než doufat, že B-Rada realita raperského života odradí a navrátí jeho život do konvenčních kolejí... (oficiálny text distribútora)

necisty

Pravděpodobně bych se k tomuto ‘Mistrovskému kousku‘ nikdy nedostal, ale když cestujete v SA a nic jiného vám nezbude, tak si ty sluchátka nasadíte a takovou ptákovinu shlédnete až do konce a myslím, že zde nejsem jediný. Hlavní ‘neherec‘ je až nemožně trapný. Je zde až škoda některých dobrých herců jako je Kal Penn nebo Greg Grunberg. Děj je předvídatelný, hloupý a jelikož jsem odpůrce raperů a jakýchkoliv skákacích hopů, tak jsem na to hleděl se znechucením. V traileru je většina lepších scén, jestli se dá v tomto případě použít slovo lepší. Ale dobrá, pár hlášek je docela směšných, možná 2 hvězdami přeháním, ale úplný odpad to není. PS: Kde jsi se to naučil? V GTA3. ()

Morrigen

Opravdu musíme brát všechny filmy vážně a hledat v nich velkou uměleckou hodnotu a originální pointu? NE! Některé filmy jsou tu prostě jen pro to, abychom k nim zasedli s flaškou vodky a tunou chipsů, a vychutnali si stupidní jízdu plnou vtipně zvládnutých klišé. A buďme upřímní - ten, kdo si smysl pro humor vyhradil jen na něco extra a nedává šanci parodii, ten zkrátka tenhle film neocení. ()

Dever

Soundtrack John Van Tongeren: 1. Girls, Girls - Snoop Dogg ,2. I Told Ya - Grandaddy souf ,3. Most Wanted In Malibu - Jamie Kennedy AKA B-Rad ,4. Chug-A-Lug - Pastor Troy ,5. Really Don't Wanna Go - David Banner ,6. Crush On You - Mr. Cheeks ,7. Blah, Blah, Blah, Blah - 702 ,8. In Here Ta Nite - Rated R ,9. That's Dirty - Dirty ,10. Play That Funky Music (White Boy) - Young Dre ,11. I Want You Girl - Butch Cassidy ,12. California - Akia ,13. Choppa Style - Choppa ,14. Get Back - 504 Boyz , ()

Martinibaby odpad!

Peklo! To by měli používat jako mučící nástroj! Ne vážně, film jsem viděla úplnou náhodou v autobuse nejmenované žluté společnosti a během sledování se objevilo jisté nutkání proskočit oknem a utéct. Zápletka veškerá žádná, herecké výkony veskrze marné a co se humoru týče - trapnost nad trapnost. Nikdy se na to nedívejte, je-li vám život milý a čas pro vás má aspoň nějakou cenu. ()

Zajija odpad!

No tedy. Tohle? Nevím kde jsem. Kdyby režiséři natáčeli více takových komedií tak chci ihned jinam! Todle opravdu ne! Nevím jestli se někomu zdá vtipné, když si nasadí tepláky pod kolena, trenky vystrčí až ke krku a na to plácne tílko do postavy která je schlíplá jako schnilý banán. A vidává se za nástupce Eminema. Bohužel znám někoho komu se tato ne-komedie líbí. Podle mého je tohle reklama na hloupost a kdybych mohl tak dám ještě horší ohodnocení než-li odpad!! už nikdy víc prosím.!! ()

• Film sa natáčal v Los Angeles (Kalifornia, USA). (Arsenal83)