Epizódy(30)
-
Bez oružija (S01E01)
-
Poslednij svidětěl (S01E02)
-
Dobro požalovať v klub (S01E03)
-
Konflikt intěresov (S01E04)
-
Smertnik (S01E05)
-
Novyj vzgljad na novoje dělo (S01E06)
-
Každyj sam za sebja (S01E07)
-
Ob etom nikto ně uznajet (S01E08)
-
Svobodnyj poisk (S01E09)
-
Ty těrjaješ formu (S01E10)
-
Principy kapitana Semjonova (S01E11)
-
Opasen pri zaděržanii (S01E12)
-
Čistyj rozysk (S01E13)
-
Obida (S01E14)
-
My s toboj odnoj krovi (S01E15)
-
Perspektivnyj sotrudnik (S01E16)
-
Somnitělnyje svjazi (S01E17)
-
Ja - ně on (S01E18)
-
Samyj bezopasnyj rajon (S01E19)
-
Svoj čelovek (S01E20)
-
Ment i policejskij (S01E21)
-
On vernulsja (S01E22)
-
Kryša (S01E23)
-
Těň "Architěktora" (S01E24)
-
Ložnyj chod (S01E25)
-
Pod podozrenijem (S01E26)
-
Pod kolpakom (S01E27)
-
Semejnyje cennosti (S01E28)
-
Najti i uničtožiť (S01E29)
-
Prigovor (S01E30)
Hrajú
Anton Vasiljev
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Slovo pacana (2023) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Otěl Eleon (2016) (seriál)
Andrej Gulněv
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Trockij (2017) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Sergej Košonin
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Brežnev (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Dmitrij Palamarčuk
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Marija Kapustinskaja
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Jesenin (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Alexandr Kudrenko
Najlepšie seriály:
Jesenin (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Nikolaj Smirnov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Natalja Dvoreckaja
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Interny (2010) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Jurij Archangelskij
Sovietsky zväz
Maxim Dachněnko
Sovietsky zväz
Igor Carev
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Alexandr Kratirov
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Valerij Čeburkanov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Igor Michajlov
Rusko
Anton Bagrov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Georgij Marišin
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Andrej Perovič
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Oleg Popov
Najlepšie seriály:
Kateřina Veliká (2015) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Sergej Kunickij
Sovietsky zväz
Andrej Babenko
Najlepšie seriály:
Kateřina Veliká (2015) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)