Mordparta

Česko, (2016–2017), 15 h 13 min (Minutáž: 52–62 min)

Scenár:

Tomáš Bombík

Jiří Bartoška, Vojtěch Kotek, Markéta Plánková, Pavel Batěk, Jiří Bábek, Anna Fialová, Jana Pidrmanová, Kristýna Boková, Milena Steinmasslová, Adam Ernest (viac)

Recenzie používateľa troufalka k tomuto seriálu (7)

Mordparta (2016)

Co bylo špatně? Scénář a dialogy, což je bohužel páteř každého filmu i seriálu. Jak to dopadá bez páteře není nutné popisovat. ()

Nevesta (2016) (S01E01)

Amatérština. Chyběla atmosféra, jalové dialogy, plytký scénář. ()

Samota (2016) (S01E02)

Podrobnosti ze života kriminalistů příliš narušují základní dějovou linku. Opět nevěrohodné dialogy. ()

Převýchova (2016) (S01E03)

První díl, který vypadal zajímavý. Pominu pokus o horor s nadpřirozenými jevy, ale prostě se na to dobře koukalo, byť i zde byly dialogy přenášeny jako naučená básnička. ()

Nadvláda (2016) (S01E06) odpad!

To není seriál, to je ztráta soudnosti. Tak plytký scénář se jen tak nevidí. Jsem ráda, že nesleduji pořady a seriály na Primě. Moc nechápu, jak může nějaký soudný režisér sáhnout po takové předloze. Ovšem vedení (či spíše nevedení) herců je vlastně odpovědí. Nevím, jestli budu mít odvahu na další epizodu. Už jen ty obsahy mluví za sebe. ()

Oběť (2016) (S01E07)

Chtěla bych poprosit toho dotyčného, kdo psal dialogy, zda by se nemohl živit něčím jiným. Děkuji! ()

Kořist (2016) (S01E08)

Nezbývá než doufat. Doufat, že tento díl byl opravdu poslední. A že se tvůrci z neúspěchu poučili a příště vytvoří umělecky hodnotné dílo. Možná nevytvoří, ale tu naději mi prosím neberte. Je krásné doufat. ()