Mordparta

Česko, (2016–2017), 15 h 13 min (Minutáž: 52–62 min)

Scenár:

Tomáš Bombík

Jiří Bartoška, Vojtěch Kotek, Markéta Plánková, Pavel Batěk, Jiří Bábek, Anna Fialová, Jana Pidrmanová, Kristýna Boková, Milena Steinmasslová, Adam Ernest (viac)

Recenzie používateľa adelina8 k tomuto seriálu (3)

Nevesta (2016) (S01E01)

Doufám, že se to trochu víc rozjede. Chybí atmosféra, postavy nemastné neslané a děj je předvídatelný. Prostě mě to zatím nijak nevtáhlo, ale další šanci tomu určitě dám, každý začátek bývá nelehký. ()

Samota (2016) (S01E02)

U prvního dílu jsem dávala komentář, že čekám, až se seriál víc rozjede a po druhém díle z toho moc šťastná nejsem, protože zatím to nabírá směr úplně opačný. Přišlo mi to nudnější a nezáživnější než minule. Jak mám Bartošku a Kotka ráda, tak tady jsou z nich naprosto šedé myši bez osobnosti. A to jsem si myslela, že Bartoška o svoje charisma nemůže nikdy přijít. Vadí mi i Plánková, ale to asi není scénářem, celkově ji totiž v ničem moc nemusím. Přijde mi jako nezajímavá "herečka" jednoho výrazu s monotónním hlasem v jedné rovině. Zatím tomu tedy chybí šťáva. A to dost podstatně. Potěšilo mě natáčení na Jižáku, kde jsem strávila část svých studentských let. ()

Série 2 (2017) (S02)

Druhá série mnohem lepší než první; hodnotím jako slušný průměr. I ta Plánková mi nějak přestala vadit. ()