UFC 200: Tate vs. Nunes

(relácia)
  • USA UFC 200 (neoficiálny názov)
Športový
USA, 2016

Konečně je to tady, UFC přichází s našlapanou sestavou, aby oslavila svůj pořadově dvoustý turnaj. Akce, která ve světě MMA nenachází obdoby. V hlavním, pochopitelně titulovém zápase se střetnou šampion Daniel Cormier a vyzyvatel Jon Jones. Pokud je něco předem jasné, tak to, že tihle dva pánové se nemají rádi, dokonce se přímo nesnáší. Nejdříve si při jejich prvním vzájemném zápase odnesl bodové vítězství šampion Jones, avšak po sledu různých událostí mu byl titul odebrán a nakonec ho vybojoval právě Cormier. Nyní je tu jejich dlouho očekávaná a plánovaná odveta, na kterou se netrpělivě těší snad každý fanoušek. Získá suverénní Jon Jones zpátky svůj titul, nebo Daniel Cormier ukáže, že právě on je právoplatným šampionem a nedrží zlatý pás náhodou? Jako další titulový zápas nám UFC nabídne souboj mezi ostřílenou šampionkou Mieshou Tate a nebezpečnou vyzyvatelkou, Brazilkou Amandou Nunes. Neméně strhující upoutávku bude pak představovat návrat Brocka Lesnara do světa MMA, kterého v oktagonu pohostí tvrdý kanonýr Mark Hunt. Dopředu je tak více než zřejmé, že UFC 200 bude honosnou slavností konanou na počest tohoto sportu. (Rohata krysa)

ConanVJ

Northcutt vs. Marin 5* Parádní zápas, který nenudí a i když není ukončený před limitem, tak je rozmanitý. .......... (1) Dillashaw vs. (3) Assuncao 4,5* Pěkný strikový zápas, trochu krvavý a bez ukončení před limitem. .......... (6) Hendricks vs. (12) Gastelum Opět pěkný strikový zápas, ale bez ukončení před limitem. .......... (3) Zingano vs. (5) Pena 4* Zápas většinou na zemi, ale opět bez ukončení před limitem. .......... (2) Velasquez vs. (7) Browne 5* Tak toto byla celkem jednostranná pecka ukončená TKO. Cain je konečně ve formě a předvedl skvělý výkon. .......... (1) Aldo vs. (2) Edgar 3,5* Dlouhá sriková podívaná, trochu krvavá, ale nic, co bych si nějak zapamatoval. ............ (c) Cormier vs. (5) Silva 4* Hlavně díky Silvovi, který nejen přežil nápor na zemi, ale na konci potěšil pěkným kopem. Od DCho bych čekal devastující výkon a ne to co předvedl. ................ Lesnar vs. (8) Hunt 4* Celkem zajímavý fight, ale Lesnar mi přišel hodně opatrný, než jak jsme ho znali z dřívějška. Uvidíme co bude dál. ............ (c) Tate vs. (4) Nunes 5* Rychlý krvavý zápas ukončený submisí. ............. No na to, jak všichni vychvalovali startovačku bych čekal větší masakry, ale i tak je to povedený event s pěknými zápasy. Celkově mi tu chybělo víc ukončení před limitem. Za mě 85% :) ()

vince

No pre mňa hrozné sklamanie, zatiaľ najslabší turnaj roka a to to mala byť najväčšia pecka všetkých cias. JBJ to totálne dokaslal. ()

• Na akcii UFC 200 sa do octagonu vrátil Brock Lesnar. Vo svojom prvom zápase od roku 2011 dokázal poraziť Marka Hunta. (GTS_PUNK)
  • Po súboji s Markom Huntom bol Brock Lesnar pozitívne testovaný na zakázané látky. 15. decembra 2016 dospela Nevada Athletic Commission (NAC) k rozhodnutiu, že Lesnar musí zaplatiť pokutu 250 000 amerických dolárov, dostane ročný zákaz zápasenia v Octagone a prichádza o víťazstvo nad spomínaným súperom. (GTS_PUNK)