Pozoruhodný příběh natočený podle skutečných událostí se odehrává během jednoho prodlouženého velikonočního víkendu. Snímek The Hatton Garden Job sleduje čtyři stárnoucí zločince z East Endu – v jejichž čele stojí šestasedmdesátiletý Brian Reader (Larry Lamb) – a jednoho tajemného muže (Matthew Goode), kteří společně zosnují největší loupež v dějinách Anglie. Jdou po nich snad úplně všichni - maďarskou mafií počínaje a vyšetřovateli ze Scotland Yardu konče. Tahle skvadra neduživých eastendských podvodníčků ze staré školy se rozhodla dosáhnout zdánlivě nemožného – provrtat se do nedobytného a přísně střeženého trezorového sálu v úschovně klenotů v honosné londýnské čtvrti Hatton Garden, a uskutečnit největší loupež všech dob. (HBO Europe)

Mamlas

Prvních 50 minut lze s klidem přeskočit. Nic se neděje, jen se starouši vykecávají. I zbytek filmu má dynamiku odpovídající věku účastníků. Tedy těch třech nejstarších. Ani samotná realizace loupeže pak nepřináší nic zajímavého či napínavého. I při ní se budete nudit. (20%) ()

Saxos

Vynechat zdlouhavé a zbytečné vrtání průlezové díry, dostali by jsme se na jednu hodinu stopáže, a byl by na světe dobrý pilotní díl nekonečného seriálu. Klady: dobrá muzika; ve vedlejší roli se nám ukáže upír Bill /Pravá krev/; neokoukaní GB herci. Zápory: přeci jenom nuda. ()

Bohulib

Celkem slušné, bylo tam pár nejasností, například role Franka Baskina. Navíc v českém dabingu byla chyba ve scéně, kdy se zloději domlouvali o rychlosti vrtání a jak dlouho to bude trvat. V dabingu to vůbec nedávalo smysl, protože vrtání bylo pomalejší proti plánu a hovořili o 3 hodinách místo 4, ale měly to být 3 díry místo 4, Taky mi hned nedošlo, že výraz "starej Bill" znamená policii. Viděl jsem i další film na stejné téma, zápletka se trochu lišila. Těžko říct, co se mi líbilo víc. A zajímalo by mě, jak to bylo opravdu. ()

Sa.sa

Super film o neskutečné loupeži, kterou provedli důchodci :))) Ať žije pan xxx, jj tak nějak... Dobře natočené i reálné... ()