Ghost House

• Thajsko มันอยู่ในศาล

Mladý americký pár počas exotickej dovolenky v Thajsku ľahkovážne podcení miestny folklór a dostane sa do hrôzostrašnej konfrontácie so zlomyseľným duchom prezývaným Watabe. (Karamanlis)

Naghavi

50% když budu hodně mírný...Typický případ filmu : zkouknout a zapomenout...Velké plus za zajímavé thajské lokace a kulturu. ()

WugWugs

Neviem, čo som si zase myslel. Duchovia sú tá najklišé a najnudnejšia hororová a metafyzická forma. Premiešaná s mladosnúbencami, temným bububu mýtom, thajskými gumenými strapatými babizňami a úplne priehľadným dejom vychádza ako nudná nuda. Film, na ktorom nie je snáď nič zaujímavé (ani to opozerané Thajsko). ()

Aceboris

Mladý párik Jim a Julia sú na výlete v Thajsku. Hned ako dorazia im svoje sluzby ponukne chlapik menom Gogo, pocas celeho ich pobytu. Vsetko je fantasticke, parik je fascinovaní okolim a prostredim, Vsetko si fotia a zaznamenevaju. Samozrejme Jim má svoje plány a ako to býva uz v takýchto filmoch poziada svoju polovicku o ruku. Vsetko sa zda byt dokonale az do chvile kedy spoznaju dvoch chlapikov, ktorí ich nahovoria na výlet na ktorý nezabudnú. Vo filme nieje nudza na lakacky a ghost momenty ktoré sú fakt dobre spravene, trhane priblizovanie, predlzene ruky. Hlavna hrdinka Scout Taylor-Compton alias Julia , tiež ukáže niečo zo svojej krásy pri vášnivých scénach. Fakt som sa bavil a po dlhej dobe som videl v celku slusny horor. U mna za 50% ()

PORTER44

Začátek povedený,pár duchařských scén dobrých ale jinak nic moc,hlavní hrdinka v poho,bohužel ostatní herecké obsazení a výkony slabota,hlavně přítel hlavní hrdinky působil jako úplně neschopný něco udělat a nesympatický nemotora. ()