„Roky randenia, blbnutia na zoznamkách a je to stále rovnaké. Kretén strieda kreténa," povzdychne si hrdinka filmu a jej ďalšie rande na inzerát s tvárou Lukáša Pavláska sa rýchlo zaradí do jej zložky katastrof a kreténov. Podobný zoznam otrasných schôdzok postupne rozširujú aj ďalšie postavy. Zozn@mka je totiž komédia o mužoch, ženách a zaujímavom fenoméne doby - internetovej zoznamke. A samozrejme o tom, o všetko sa na takom rande naslepo môže stať. Ale pozor, v rybníku hľadajúcich sa môže objaviť dravá šťuka. Jiří Langmajer ako šéf zoznamky čelí sťažnostiam nespokojných dám. V mene firmy a v mene príležitosti, ktorá robí zlodeja, musí ukázať, že chlapi nie sú iba idioti. S šarmom a roztomilosťou slávneho filmového Kristiána vyráža na schôdzky s klientkami. Vyzbrojený informáciami z ich dotazníkov vystupuje ako muž ich snov. Po niekoľkých naplnených schôdzkach však bez stopy zmizne. Pravda je taká, že on manželku nehľadá, on už doma jednu má. A tá má zas kamarátku a tá hľadá na zoznamke a tú Jiří Langmajer aj zvedie. Sľučka okolo záletníka sa začína sťahovať a vo vzduchu visí spoločný ženský sľub, že pomsta bude sladká... (Bontonfilm SK)

trebushet odpad!

Toto je první film u kterého jsem byl upřímně rád za reklamu. Tragické herecké výkony, příšerná práce s hudbou.  Na planetě není tolik alkoholu aby se na tuto ohavnost dalo dodívat ()

MRParis

Zas až taková blbost to není jak tady píše většina šulínů jsou mnohem debilnější česke filmy jako například Padesátka nebo Štěstí je krásná věc z těch mi bylo opravdu na blití. ()

horskejvlk

Tak tenhle film má jednu slabinu a tou je scénář. Vše zachraňují herci ale tento film jasně dokazuje že bez dobrého námětu a scénáře herci nemají šanci. Zkrátka novodobě české filmy jsou pravý opak filmů co se točilo před 89’ Tedy skvělou výpravu, kameru i obsazení ale námět, scénář a hlavně dramaturgie je naprosto slabá. ()

vadikaca odpad!

Au! Pokud máte perverzní potřebu vidět film ze samotného dna českých filmů (není tam sám), jděte si přímo za svým. Dostanete potřebnou kvalitu, abyste se mohli divit, divit, divit, divit a vic toho asi snímek nenabízí. Změť nesourodého děje, šíleně špatného zvuku, blafů co postavám letí z pusy, nešetrně vložených reklam…to nemá ani cenu vypisovat. Dobře nebylo nic. Kdo to proboha je Zita Marinovová, režie i scénář? Kdo to platí a proč to dělá? Osobně bych radši za utracené peníze koupil řetízkáč a točil děcka zadarmo. ()

KritAIk

Tento romantický komediální film se snaží zachytit moderní technologickou éru randění. Mnoho lidí si dnes najde partnera přes internetové seznamky, a Sezn@mka se snaží ukázat, jak složité může být vytvořit spojení s někým skrze online platformu. I když se film snaží zachytit téma moderního randění, jeho provedení je velmi klišovité a stereotypní. Postavy jsou ploché a nelogické, a mnohé z jejich jednání nejsou vůbec uvěřitelné. Kromě toho se film neustále opakuje v předvídatelných situacích a hláškách, a tím ztrácí svůj potenciál být vtipný nebo zajímavý. Přestože se Sezn@mka snaží ukázat, že randění pomocí internetu může být složité, bohužel to nedokáže udělat s dostatečnou hloubkou a důrazem na relevantní témata. Výsledkem je film, který je spíše zapomenutelný a nezajímavý, než něco, co by stálo za shlédnutí. Celkově lze říci, že Sezn@mka je přesvědčivým příkladem toho, jak může být dobrá myšlenka, která vyzývá ke zkoumání moderního randění, ztracena na povrchnosti a nezájmu o skutečné otázky. Pokud hledáte romantickou komedii, existují mnohem lepší volby než tento film. ()