Frank se přizná k zásadní věci. Sarah po přestřelce neví, čemu věřit. Rawlins se chystá vyřešit celou věc jednou provždy. (Netflix)

darthvader77

Souhlasím s Billym jeho je radost pozorovat při práci. Naprostá fantazie kdy tohle revenge porno vyvrcholilo táhlým krvavým orgasmem. Protagonista musí být testován fyzicky a psychicky a to tahle epizoda splnila naprosto bravůrně. Frank konečně se dostane do přítomnosti své Nemesi Agenta Orange no a je to prostě radost pohledět. Daniel a jeho rodinka je srdcervoucí shledání konečně no a Dina to prostě zase jistí z dálky. Líbí se mi, jak Billy přese všechno nakonec pomohl Frankovi. No a to závěrečné zabití to byl luxusní ()

BaronMartin

SPOILERS! Nejlepší epizoda Punishera zatím? No, je to dost možný :D Než se taky vyjádřím k tomu, co zde úplně všichni opěvují, tak musím zmínit tu osobní a konverzační stránku tohoto dílu, která je taky skvělá. Dynamika mezi Frankem a Micrem se dostává na nový level a finální moment, kdy Micro drží umírajícího Franka je výborný. Microvo setkání se zbytkem rodiny je též skvěle zpracované. Nejlepší dynamiku zde ale určitě má Frank s Billym. Jejich rozhovor o smrti Frankovy rodiny je jedna z mých nejoblíbenějších scén celé série a v této epizodě jsem konečně poprvé ucítil, že Billy jako záporák by mohl být dost super. Je to sice trošku pozdě, 1 díl před finálem, ale lepší pozdě než nikdy :D A taky se mi líbil nápad Frankových snových sekvencí o jeho mrtvé ženě. Každopádně, teď už k samotnému zlatému hřebu večera. Celá sekvence s Frankovým mučením je naprosto fenomenální. 100% se jedná o nejbrutálnější scény v celém MCU, vidíme zde brutální násilí a tuny krve a tahle celá část naprosto každému prostě musí vynahradit i ty slabší díly, které se mnohým nelíbily. Na druhou stranu si říkám, že je až nelidské, co všechno ten Frank přežije :D Každopádně, Rawlinsova smrt je určitě jedna z nejbrutálnějších a nejznepokojivějších filmových smrtí, co jsem kdy viděl. A moment, kdy mu Frank strká prsty do očí, což je asi 10 vteřinová scéna bez střihu, je extrémně těžký na sledování :D Upřímně by mě hrozně zajímala reakce někoho, kdo nikdy neslyšel o existenci nějakých Netflixovských Marvel seriálů a zná jenom MCU filmy a Disney+ seriály :D Protože si myslím, že nejenom tahle scéna, ale celý tento díl je dost silný kafe i pro lidi, co mají nějaké ty drsnější seriály nakoukaný, natož pro běžné fanoušky MCU :D Skvostný díl, akorát se bojím finále, jelikož co si budem, ty Netflix moc nedává. Většinou jsou hodně rychlé a antiklimatické, tak snad to zde bude lepší. Hodnocení: 86% ()

Kushina

Tak tenhle díl byl fucking madness. Byl ještě lepší než ten předešlý a krom těch debilních scén jak se prolínala realita s manželkou, což mělo svůj smysl to byl nejlepší díl. 100% ()

ceasare

Táto časť rozhodla aby som celému seriálu dal za 5*.Od začiatku až do konca som sa nemohol odlepiť od monitora keď som to sledoval.Neskutočne mi bušilo srdce.Veľmi emotívne, krvavé a brutálne.Vlastne to čo sme všetci očakávali... ()