filip289

Ďalšia generická teenage komédia o strate panictva s kopou fuckovania. Na rozdiel od iných filmov tu hrajú hlavné úlohy youtuberi s celkovým počtom viac než 20 miliónov subscriberov. Mihne sa tu aj Taryn "wrong hole" Southern a Chocolate rain. Za mňa to dopadlo prekvapivo v pohode. KSI je tu oveľa zábavnejší než na svojich často silených videách na youtube. Väčšina postáv na takýto typ filmu zahraná v pohode, akurát Caspar Lee.. jeho postava hanblivého debilka mi bola strašne otravná od začiatku do konca. ()

kingik

Filmový odvaz. Navzdory provokativnímu názvu se jedná o celkem umravněnou srandu, která plení nejednu teen sex komedii. Duncan a Jack jsou dva středoškolští studenti z Evropy, kteří jsou v USA na studijním výměnném pobytu. Jejich pobyt se povážlivě krátí a ještě si nic neužili. Žádnou párty, odvaz a ani sex. Když se proslechne, že středoškolský arogantní kápo pořádá v předvečer jejich odjezdu "mejdlo" jako blázen, tak s tím dva kámoši musí něco udělat. Na párty se dostanou, jen když přivedou s sebou dvě sexy holky, co nesmějí být z jejich střední. Jenže jak to udělat, když jsou panici a sexy holky se kolem nich právě nemotají. V příštích 24 hodinách si dají inzerát na sex seznamku, jsou uneseni, sexuálně frustrováni i poníženi a ještě musí čelit posměškům okolí. U filmu vám nebudou vidět mandle, nejedno uchechtnutí si ale dvojice "tytrubkových" herců, jimiž je černý maník KSI, vlastním jménem Olajide Olatundi, a ňouma Caspar Lee, určitě vyžádají, neb jejich eskapády mají švih a trefný dopad. Film si bere inspiraci z nejednoho spřízněného "klenotu" v žánru, samozřejmě hodně se vše motá kolem sexu, nadrženosti a rajcovních buchet, nicméně film se důsledně brání nahotě i explicitnímu obsahu. Většina postav je zábavných, z nich nejvíce dominuje ošklivý Asiat, který dvojici unese, a jeho neutuchající hlášky. Celé to má spád, originalita se pere s přebranými nápady. Vizuálně kvalitní, režijně ne až tak řemeslně obratné, ale dalo se. Takže výsledkem je pekelně bláznivá komedie plná gagů a lepých holčin (Madison Iseman a Syd Wilder). A se svěže komediální dvojkou v hlavních rolích. 7/10 ()

Baronne

Já se bavil, i přesto že je to šílená blbost.. Ale jelikož sleduju KSI už pár let, tak tenhle film byla podmínka. Mám ho rád, i když 90% věcí co dělá je jenom předvádění se a přehánění, je vidět, že když něco bere vážně, tak to umí dělat kvalitně. Caspara sleduju trochu kratší dobu (přibližně od chvíle vydání jeho videa s Asou Akirou :D), až když jsem pochopil, že ten otravnej nevinnej blbeček je jenom maska. Doporučit to normálnímu Nonyoutube divákovi? Asi ne, ale každej aktivní youtube odběratel by to měl vidět! ()