Toby, který neustále pendluje mezi L.A. a prací, pozve Kate na víkend do San Franciska, aby oživil jejich vztah. Kate si uvědomuje, jak moc se její manžel změnil, a představuje si vedle sebe dávno neexistujícího „starého Tobyho“. Poznává lidi z jeho nového zaměstnání, ale návštěva nedopadne dobře, přestože se Toby snaží, seč může. Kate si musí pomoct vlastními silami, i když se jí to v minulosti většinou nedařilo – když se jako malá učila plavat nebo když se sourozenci uvízla na zavřeném koupališti. (Česká televize)

vydumnica

Kate & Toby & the Hill...z kopca či do kopca? Zaujímavá sonda aj do našich životov. Môžme si položiť otázku, že kto z nich má vlastne pravdu. Ja osobne som na strane Tobyho. Na mieste Kate by som ani sekundu neváhala, lenže ona sníva o starom Tobym. Nikto nie je ideálny a práve Kate sa akosi nedarí robiť tie správne rozhodnutia. Dobre to sama vystihla, keď povedala, že keď myslí na svoju budúcnosť, nevidí nič!!! Vždy sa vzdá hneď na začiatku. Jej dvojča Kevin je pravý opak, čo sme mohli vidieť v predchádzajúcej epizóde, kedy neváhal letieť s dvoma bábätkami, ja sama by som vzala len jedno :-). Pekné 4*. ()