The Grand Tour - Season 1 (2016) (séria)

Opera, Art and Donuts (S01E03)

(epizóda)
  • USA Opera, Art and Donuts
Komédia / Talk-show / Športový
Veľká Británia / USA, 2016, 1 h 2 min

Ve třetím díle se domovem Grand Tour stane anglické Whitby, kde nám Jeremy, Richard a James představí moderní pojetí tradičních automobilových účastníků závodů Grand Tour – Aston Martin DB11 a Rolls-Royce Dawn. (HellFire)

FeriusParfax

Další vydařený díl, kdy James opět trošku bokem v poklidu projíždí svůj Rolls – Royce, zatímco se Richard a Jeremy předhání, kdo koho víc urazí. Všichni tři mi naprosto sedí a je vidět, že jim to i po tolika letech klape snad víc a víc. Je tu spousta záběrů na krásnou přírodu a nepřeberné množství nápadů. Fakt nevím, kde na to všechno chodí. Osobně jsem fandila Aston Martinu. Americká auta nejsou moje gusto a chudák James se svým Rolls-Roycem zas tolik parády neudělal. Jsem zvědavá, jestli se nějaký host dožije rozhovoru. Smrti celebrit vždy pobaví. ()

Frajer42

Aktéři se rozhodli představit divákům svoji rodnou hroudu. Pokud jsem vše správně postřehl, tak by se mělo jednat o společný domov pro všechny tři pány. S podivem by bylo i to, že se v dané destinaci zrodí jeden takový exot, ale rovnou tři...?! Opět bylo o zábavu postaráno výlet do Itálie za kulturou v luxusním Rolls-Royce, nehnědém Aston Martinu a lehce hlučnějším Dodge, neměl chybičku. Odchod na věčnost potkal v tomto díle Simon Pegga, kterého je věčná škoda. Jináč Clarkson představil svoji zbrusu novou novinku - jeho zcela autonomní ekologicko-ekonomiký automobil na rumunský pohon. A hlavně došlo na zbourání jeho domečku plynoucího z extrémní sázky z předchozích dílů. Explozi si kluci vychutnali. To byla radost pohledět. ()