La noche del Virgen

• angličtina The Night of the Virgin

Pitryx

Tak asi jediná závada na tomto filmu je jeho délka. Ta totiž přinesla pár statických míst, které byly zcela zbytečné. Triková stránka filmu není na bůhvíjaké úrovni, ale zato gore je to velmi slušné. Některé scény už asi budou pro hodně lidí za hranou, ale mne to nijak nevytáčí. Je vidět že i s pár herci a pár penězi to jde. Údajně s šedesáti tisíci dolarů a prý za dvacet dnů. A na to, že to byl celovečerní režijní debut prostě skvělé dílo. ()

Zoltar78

To byl mazec! Něco tak extrémně nechutnýho a bizardního se vážně nevidí každý den! Film pro hodně úzký okruh diváků. Oceňuji humorné momenty, které kupodivu vůbec nerušily a skvěle sedly do té bizardní, lehce hororové atmosféry. Trochu tomu nadržuji, ale mě tahle zvrácenost fakt bavila :-). ()

brasek odpad!

Nechutný film o nechutnostiach, špinavé interiéry, nesympatickí herci, zvrátené scény až za hranicami zdravého rozumu. Zo začiatku totálna nuda a radšej to malo pritom ostať. ()

Accuphose

První poznámka, na film musíte mít takzvaně nakoukáno. Jinak ho asi nedáte. Má docela zajímavý průběh, přes lehký art a jak já říkám uhrančivý divnofilm, se po hodině dostaví krátká pasáž, kde jsem si nebyl úplně jistý, zda to nepůjde do kytek, nicméně pokud tu chvíli přežijete, přeneseme se lehce do metamorfózní polohy a film nabere nový směr a vůbec se s ničím nemaže. Trochu parodický akcent je tu již více uvěřitelný a do konce filmu budete mít na tváři takový potutelný úsměv, protože přesně nevíte, co vše se může odehrát :-) Pokud by to bylo lépe sestříháno a možná i vypointováno, dal bych 4 hvězdičky, takhle dávám 3, nicméně všem zkušeným divákům náročnějších filmů vřele doporučuji. ()

Nataraja

Přesně to napsal J.A.S.M., tak se nechci opakovat, jen dodat, ze reziser nevedel kdy prestat a film ukoncit. ale je to film misty zabavny, misty bizarni (v tom dobrem slova smyslu), misty zbytecny a radoby sokujici... ale svete div se, nakonec to docela fungovalo ;) ()