Romantická komedie o milostných peripetiích krásné Halley, kterou ve filmu ztvárnila americká popová hvězda Mandy Moore (Deník princezny). Je držitelkou několika cen MTV Music Award. Mladičká Halley po zkušenostech z několika milostných záletů dojde k závěru, že skutečná láska neexistuje. Velmi rychle se ale přesvědčí, že žádná teorie není dokonalá. Nejlepší kamarádku Halley si v této romantické komedii zahrála Alexandra Holden, známá to kráska ze seriálů Přátelé, nebo Ally McBealová. (oficiálny text distribútora)

Lilien

2 svadby, jeden pohreb, tehotenstvo, rozvod, láska ,dramatická autonehoda....tak v tomto filme sa za tých 90 minút udialo toho hodne. Otrasný scenár , nevtipné, Mandy Moore a ten jej priateľ vyzerali úplne tak isto ako dve ženy, alebo dvaja muži to záleží od uhla pohľadu. Samozrejme absolútne predvídateľne klišovité a samozrejme to skončilo happy.endom pre všetkých. ()

triatlet

Film, který si hraje na drama (partnerské vztahy umocněné rodinnými vazbami), na komedii (babička kouřící marihuanu) i na romantiku (ústřední hrdinka čte Paní Bovaryovou). Celkově ale nepřináší nic nového a působí jako špatný díl z Beverly Hillls 90210. Hvězdička za hudbu. ()

Nathalie

Scénáristu praštili traverzou, ošmikanou Mandy Moore pytlem a mě obojím. Jinak si nedokážu vysvětlit, že jsem z kina neprchla, než došlo na vtípky s cannabisově rozjuchanou seniorkou a verbální poklady vědění typu: The quickest way to ruin a relationship with someone is to actually try to have a relationship with them:) ()

POMO

Celkom stráviteľný návod pre teenagerov "ako to zvládnuť". Epizodický humor v ňom síce moc nefunguje, ale aspoň nie je presladený a blbý (viz. Denník princeznej či Crossroads). Preto škoda, že scenár nemá vyššie ambície. Mandy Moore je príjemná i talentovaná a vedela by podtrhnúť aj vyznenie niečoho väčšieho a duchaplnejšieho. ()

dopita

Pro mě osobně velice příjemný překvapení. Je osvěžující vidět film o náctiletých a jejich problémech, aniž by se jednalo o přisprostlou a rádoby vtipnou trapnost, kterejch v posledních letech vzniklo až až. Láskou praštěná je romantickej příběh, taky drama a i humor se tu vyskytuje. Všechno je to kupodivu docela uvěřitelný a v rámci žánru dostatečně zajímavý, abych se dobře bavil a neměl důvod to tady kritizovat. Silný tři hvězdičky a co teprv, kybych byl šestnáctiletá slečna... ()

• Poslední kino-film, který natočila Nina Foch. (HappySmile)
  • Mandy Moore si nechala ostříhat vlasy nakrátko, protože cítila, že se to pro roli hodí. Producenty to však moc nepotěšilo a nakonec udělali kompromis. Část filmu Mandy nosila příčesek, a potom ji nechali hrát v jejím novém sestříhu. (HappySmile)
  • Film je kombinací 2 knih od Sarah Dessen - "Someone like You" a "That Summer". (HappySmile)