Lucy (Britney Spears), Kit (Zoe Saldana) a Mimi (Taryn Manning) jsou od dětství nerozlučné kamarádky. Žijí v městečku v Georgii. Čas už tak pokročil, že se mohou považovat za dospělé. Zrovna totiž udělaly maturitu. Nad krabicí, plnou dětských tajemství, kterou si kdysi zahrabaly a v níž teď, o půlnoci po maturitním večírku, objevují své dávné sny, uzraje důležité rozhodnutí. Vydají se na dobrodružnou cestu ve starém Buicku, model ´73, do Los Angeles. A jak je to s jejich cíli? Mimi je těhotná, ale chce se stát zpěvačkou a stihnout v Los Angeles konkurs. Lucy navštíví svou matku, kterou neviděla mnoho let. Kit hodlá překvapit svého snoubence; spíš se to ale povede jemu. Posádku oldsmobilu doplňuje ještě kytarista a šofér v jedné osobě Ben, na kterého na cestě čeká láska. (oficiálny text distribútora)

Streeper

Jak to tak vidím, tak patřím k té menšině, které se tenhle film vážně moc líbil. Pokud nemáte rádi Britney, tak se na to ani nedívejte, je tam pořád, mě ve filmu nevadila. Nakonec se mi to vážně moc líbilo. Holky si tam zazpívají, je to vtipné, ale hlavně je to podle mě drama. Možná většina, co dala "odpad" to brala spíše jako komedii, u mě to bylo drama a docela i kvalitní, sem tam nějaký vtip a píseň. ()

Drozdo57

To sa nám tu zasa zbehli erudovaní kritici. Zahejtujeme si na film lebo v ňom hrá Britney Spears a hejtovať Britney je cool. Áno, nie je dobrá herečka. Vlastne, prakticky všetky výkony vo filme sú slabé. Aj scenár je nič moc. Viac ako všetky veci rozpísané v iných kritikách mi vadilo, ako lacne pôsobila produkcia. Zvuk bol nekvalitný, celé to malo skôr vizuál Ordinácie, ako plnohodnotného Hollywoodskeho filmu. Pri pozeraní som sa ale nechcel zabiť, ani si vyšľahať oči šľahačom. Netvári sa to bohvieako super dôležito ako všetky tie filmy súčasnosti. Proste jednoduchý film s jednoduchým obsahom na jednoduchý večer. Rozhodnie nie úplný odpad. Na to tu máme lepších kandidátov. Plus, Britney bola fakt talentovaná speváčka a pekná žena a je mi smutno, ako to s ňou nakoniec dopadlo. ()

Ducii

Film možná nevyniká nepředvídatelnou a neohranou zápletkou, ale to ještě neznamená, že bychom ho měli odsoudit předem. Jako mladší jsem ho zbožňovala a dodnes pro mne má své zvláštní kouzlo. Je ideální na večerní posezení u televize po náročném dni, kdy nemáte chuť přemýšlet nad složitým děje a chcete prostě jen vypnout a relaxovat u nenáročného filmu pro dospívající a mladší ročníky. Ty starší a pány by příběh několika teenagerů přeci jen mohl nudit. ()

soukyd33

Britney Spears ve filmu? No doufám, že tam byla dobrovolně. (Jak se později ukázalo, Britney Spears neměla v mládí jednoduchý život.) Krásná Disney princezna nám vyrostla, a přichází ve filmu, na který se jaksi z jistého důvodu zapomnělo. Příběh je založený na tom, že vlastně žádný není. Hledání rodiče, není úplně vhodné do tohoto filmu. A komedie to také úplně není. Soundtrack se dal z poloviny čekat. (Tedy by: Britney Spears) Poznámka: Čtyři důvody, proč se vyspat s partnerem. 🤔 Poznámka: Úplně netuším, komu je film určený. 🤔 Asi pro teenagery. Poznámka: Vlastně se v tom filmu můžou mnozí najít. Myslím tím, co se stalo. (Přeji všem, aby se to negativní všem vyhnulo.) Poznámka: Film má něco do sebe. Ne že ne. Poznámka: Ve filmu jsou i emoce. Hvězdiček 3 ()

POMO

Britney Spears sa s dvomi kamarátkami vydáva na cestu vzkriesenia ich upadnutého priateľstva a vyriešenia "existenciálnych problémov". Neskutočne naivná a hlúpučká, príšerne zahraná a úboho zrežírovaná muzikálovo-psychologická road movie pre najmenších divákov. Myslím divákov pod 12 rokov, pre ktorých to môže byť zaujímavý "príbeh zo života". Britney sa snaží čo jej sily stačia, kupodivu sa ani raz nepozrie do kamery. A svojim fanynkám odovzdáva nenahraditeľné posolstvo, že sa nemajú nikam ponáhlať a s odpanením si majú počkať na "toho pravého", ktorý im to spraví v kalifornskej vile na pobreží oceánu. Šlo by sa na taký film hnevať a dať mu menej než 1*? ()

• Kulisy použité pro nemocniční scénu jsou ze seriálu "Scrubs". (Teres)
  • Britney dostala filmové příjmení "Vagner" podle osoby zodpovědné za casting Kima Davis-Vagnera. (Dlee)
  • Anson Maunt přijal roli Bena coby velký fanoušek Britney okamžitě. Během přípravy pak zkoušel s Robertem De Nirem, se kterým dříve spolupracoval na snímku Hodina pravdy (2002). (Dlee)