Prisľúbená princezná

(TV film)
  • Česko Slíbená princezna (viac)
Rozprávka
Česko / Slovensko, 2016, 106 min

Moderne spracovaná rozprávka s dobrodružným príbehom zavedie diváka na exotický ostrov, kde žije kráľ, ktorý má dvanásť dcér. O ruku najmladšej z nich sa uchádza nebezpečný pirát Za Bié Ocradé a sirota Juraj, ktorého touto úlohou poveril jeho pán knieža Honorád. Juraj sa do krásnej princeznej zamiluje a musí bojovať so svojím svedomím - či dá prednosť láske alebo poslušnosti. (STV)

CaptNemo

Jako blbost to byla nebetyčná, na druhou stranu, člověk se nenudil, k čemuž přispěla skvělá hudba, dobře vybrané lokace a občas hodně zajímavá kamera. A samozřejmě zvířata. Asi raděj takovýhle úlet než sterilní prázdno ze Štědrého dne. ()

bambola

Jsem chtěla dát čtyři, ale když to tu tak vidim, tak teda natruc pět. Invence, inovace a imaginace totálně nedoceněna:) edit: Musím ještě dodat (zjevně když máme ty Vánoce, probouzí to v národu extra nenávistný tendence) - to je tak, když se někomu podaří svým dílem jaksi totálně minout myšlenkovou kapacitu většiny sledujících. Bylo to milé, bylo to velmi neotřele vtipné, v tom totálním pohádkovém a jiném odpadu posledních let to extrémně vynikalo a nechápu, proč to neběželo na Štědrý večer místo té absolutní hrůzy - tedy teď už ano, to by byl panečku teprve mazec. Tak se prosím všichni spravedlivě rozhořčení pokrytečtí rádobymoralisté / tradicionalisté při tom plivání jedu nezalkněte, chtělo by to spláchnout pěti pivkama a uklidnit se u něčeho od Trošky s Ordinací v závěsu. Snad z toho někdo vyvodí ty důsleky, jak tu kdosi navrhuje, protože takhle nakládat s penězi daňových poplatníku... no ciwe:) Člověk by řekl, že půlku poplatníků stejně odvezla rychlá s kombinací infarktu a mrtvice dohromady, jakmile spatřili první podvazek. ()

gstudio odpad!

Tato záležitost má šanci vejít do tuzemské filmové historie jako počin skutečně zoufalý v naprosto všech směrech. Zatím nevídaná česká tvůrčí kuriozita v oblasti nudy a břídilství.... ()

Ziriath

To se vám jednou stala taková tragédie, že se u jednoho severočeského zámku v Chorvatsku srazily cirkus, bordel a cikánskej tábor. Hvězdička za prostředí a za steampunk prvky. ()

mr.twizta

Jedna za tu a tam vyskocivsi paradni napad, jinak ale vsechno spatne. Tohle by se melo promitat na vsech filmovych skolach jako zarny priklad toho, proc je dobry strih tak dulezity - tenhle 'film' muselo davat dokupy regulerni prase. Nevadi, stale tu jeste mame priserny scenar, bizarni kostymy, otresne herecke vykony a hlavne nebyvale kockopsi hudbu, kterou cpe reziser snad uplne vsude a jejiz pocitacovost (ty vsudypritomne clapy!) znasilnuje bubinky. Pevne ale verim, ze tento prasacky remix na Zlatovlasku si najde svoje misto v ramci pulnocnich projekci, ja bych tohle uz kazdopadne strizlivy nedal. ()

VideoTuti odpad!

Natáčení pohádky začalo castingem nejškaredějších herců (omylem vybrali i pěknou Jitku Čvančarovou), pak se celý filmový štáb ožral a v Delirium tremens natočil tuto šílenou a škaredou pohádku. ()

brasek

Rozporuplná rozprávka. Nesympatické, nezaujímavé a nepozerateľné. Hodnotenie jedna hviezda za snahu celého filmového štábu... ()

Gooran odpad!

Tak tohle dílko je naprostá katastrofa a horší pohádku jsem fakticky v životě neviděl. Vše podstatné už tu napsali jiní, dětem tohle nikdy, ale fakt nikdy nepustím, minimálně před dosažením jejich osmnáctých narozenin. Tohle by snad mělo být i v rámci zachování mravní výchovy mládeži nepřístupné. ()

Puppy

Nejhorší je, že je to zařazeno v programu Déčko pro děti. Pokud ovšem "D" označuje zároveň kvality daného produktu, pak je to v pořádku, jen nevím kolik lidí chce být každý měsíc okrádáno na koncesionářských poplatcích takovým pirátem z výprodeje. Jedna * čistě za technickou stránku, která nebyla špatná. Hrozný scénář to ale nezachrání, podle ČSFD jsou režisér Ivan Pokorný a scénáristka Iva Procházková partneři. Těším se, až se jednou budou filmy tvořit čistě softwarově bez živých herců a film bude dostupný jako zdrojový kód pod nějakou open source licencí. Tohle dílo si o další modifikace přímo říká :-) ()

tchempi

Téměř celou dobu jsem nevycházel z údivu a furt jsem si říkal: Ty vole, to snad ne, to si dělají kozy, co u toho hulili... Ale současně jsem se skvěle bavil. Je to pohádka festovně ulítlá a rozhodně ne pro děti, ale je zábavná. 65 % ()

kolodej1 odpad!

čirá zoufalost, splácanina bez špetky pohádkové atmosféry. Není náhoda, že většině diváků připomínala atmosféra v zámku a okolí spíše bordel. Když Radost prohlásí hlasem a dikcí vysloužilé kurtizány: a kdopak je tohle?, tak jsem měl fakt dost. Něco tak špatného jsem hodně dlouho neviděl. Že film vznikl, to mě nepřekvapuje, sraček vzniká dost a proč si neudělat hezký výlet k moři, že? Co mi ale není jasné, že takovou zhovadilost byl někdo schopný dát do vysílacího plánu ČT? To snad o něm rozhodují jen samí dementi? ()

rigby

Vizuálně pohledné jednotlivé scény, nevšední pohádková scenérie moře a bílých skal. Ale tím to končí. Naprosto tragické kostýmy v čele s parukou Zlatovlásky. Nesympatičtí představitelé hlavních rolí. Nevtipné, trapné pokusy o vtip. Celkově nepovedený scénář s plytkými dialogy o ničem a nekonečném čekání na to, až se někdo konečně vyžvejkne. Zástupy všelijakých postav, které jsou pro příběh zbytečné a jen otravují v už tak roztáhlém ději. Obdivuji každého, kdo se na to vydržel dívat až do konce. 1- ()

blekekeke

Na internetových diskuzích se na tento film hned po vysílání rozjel lynč. Nenechal jsem se rozhodit. A dal jsem si tento snímek druhý den v klidu z iVysílání. A zhodnotil bych to asi takto. Někdo tu řešil, že piráti jsou okopírovaný z PzK. To jako už od té doby budou všichni piráty kopie? A že je princezna s těmi vlasy nevzhledná. Božínku, Balkánská holka se zlatými vlasy, no a? :o) A že ... ale jo, ten kulomet byl fakt mimo. Jinak Jiřík, holka se zlatými vlasy ... ne vše se musí držet striktně předloh, přeci. Jako není to nuda. Kamera si stojí za svým. A prostředí je taky fajn. Ale asi se tady hodně ranilo vlastenectví: Jééé, nemají tam piráty. Ale jistě tam mají jinou pakáž :o))) Já se bavil ... ()

Kubwajs odpad!

Člověk by řekl,že nemůže být těžký natočit pohádku o Zlatovlásce.Bohužel opak je pravdou. Nevím pro jakou dětskou a věkovou kategorii to zařadit. ()

Fuksinka

A mě se to líbilo a mě se to hodně líbilo. Konečně měl někdo koule pojmout stokrát omílané jinak. Ono to dopadlo. Není to klasická pohádka, spíš dobrodružná komedie. Humor celkem funguje, šílené kostýmy jsou vtipné a děj má hlavu a patu. Princezna sice moc krásy nepobrala, ale nemá v hlavě seno, Jiřík se prostě vykašle na to, aby princeznu vozil nějakému buranovi. Konečně. Fajn lokace, solidní kamera, vtipná zvířátka i hudba. Úplně s přehledem 80%. Punk´s not dead!!! ()

Nugat

Pohádka, co měla šťávu. Průpovídky zvířat i lidí super. Tančící princezny na lodi pirátů byly přímo okouzlující. Líbil se mi náznak punk stylu, škoda, že to tvůrci nedotáhli - ale pak tu šlo asi hodnocení tady do mínusu :-) ()

v.indruchova odpad!

Hezká příroda. I když zasazení moře s piráty, bylo to moudré? Moderní Zlatovláska? Vlichotit se mladému publiku? Kostýmy katastrofa z různých období historie. Herecké obsazení, nic moc. Snad jen ten Cina byl OK. Nechápu, co tím chtěl básník říci. Král, který předstírá, že umírá? To je snad parodie sama na sebe nebo na pohádky všeobecně? Zbytečné násilí. Přestřelky?! Princezna celkem mimoň. Proč (11) princezny opíjejí piráty a dělají jim sexuální návrhy, podle toho jsou taky oblečené. Nechápu proč tu musí být scéna Rozseknutí siamských dvojčat?! Nevhodné pro děti. ()

DaNvYto odpad!

Nějaká parodie na Piráty z Karibiku?, raději si pustím českýho Avatara - Řachandu.... rofl... děte se bodnout s moderním pojetím pohádek... Za tohle by měli zavírat. ()