Reklama

Reklama

Jack Irish

(seriál)
Austrália, (2016–2021), 14 h 20 min (Minutáž: 52–58 min)

Predloha:

Peter Temple (kniha)

Hrajú:

Guy Pearce, Aaron Pedersen, Roy Billing, Shane Jacobson, Damien Garvey, Terry Norris, Marta Dusseldorp, Jacek Koman, Claudia Karvan, John Bach, Sacha Horler (viac)
(ďalšie profesie)

Série(3) / Epizódy(16)

Recenzie (4)

IceQueen 

všetky recenzie používateľa

Jack Irish nie je žiadny namakaný, naleštený superman. Neovláda žiadne bojové umenia, netuší, čo so zbraňou, nevie využívať potenciál internetu. V podstate je Jack len životom zlomený chlap, ktorý ku všetkému príde ako slepý k husliam. Pridanou hodnotou je aj veľmi sympatický humor. Netušila som, že Guy je dobrý aj ako komediant. ()

dr.fish 

všetky recenzie používateľa

Tři filmy na úvod je dobré nevynechat, pomůže to s Jackem Irishem navázat vztah. Do seriálu má pak člověk trochu náskok. První série je zábavnější a vtipnější, druhá zaostává. Celkově za 70% ()

Reklama

hujerita 

všetky recenzie používateľa

Mne sa páčili obidve série. Samozrejme, že Guy je tam najsam najlepší, ale také množstvo vymakaných figuriek som už dávno nevidel nikde. Bavil som sa kráľovsky. Kopec srandy a vtipu a ešte k tomu aj príbeh plus klasická Austrália, kde sa môže stať naozaj všetko a každému. Takže vrelo odporúčam každému. ()

VLADEK 

všetky recenzie používateľa (k tomuto seriálu)

1. sezóna - Po počátečním lehkém rozjezdu v první epizodě už to bylo jen více a více milé překvapení. A místy velmi vtipné a téměř po celou dobu velmi svěží dialogy. Celkově 90%. ()

Galéria (11)

Reklama

Reklama