Detektiv Jack (SAMUEL L. JACKSON) se při pátrání po ztraceném dítěti nešťastnou náhodou stává rukojmím prchajících bankovních lupičů. Hlídáním zajatého policisty je pověřena půvabná milenka šéfa gangu Erin (MILLA JOVOVICH). Mezi oběma se začíná rodit zvláštní vztah, kterým se Jack zaplétá do nebezpečné hry. Může věřit Erininým citům nebo se stává obětí chladnokrevné manipulátorky toužící po penězích? (oficiálny text distribútora)

Alfie

V takovém filmu bych čekal spíš Lamberta a možná bych zvedl hodnocení,ale když v tom hraje Sam L. Jackson (zhmotnění slova cool) nemůžu dát víc.Tak dobrý herec v takový sra... . ()

route60 odpad!

Hra o čas je hra o pád na držku, už je to delší doba co jsem u tohotu snímku trpěl ale nezapoměl jsem, ach Jacksone cos to přijal za roli o ostatnich nemluvě. ()

Painer

Celkem povedené krimi o osudech starého policisty a mladé zlodějce, která se snaží získat jeho pomoc, aby z toho kolotoče loupeží vystoupila. Jen kdyby to bylo více propracované a dotažené do konce. ()

plissken

Děsná nuda, vůbec to nedává smysl, prostě totální blbost, která neni ničim zajímavá. Divim se že Samuel L. Jackson do takový hovadiny vůbec šel, dávám 1* za Millu, že ukázala prdelku :-) ()