Mama s ockom

• Slovensko Mamka a ocko (festivalový názov) (viac)

Davové šialenstvo neznámeho pôvodu spôsobí, že rodičia z pokojného predmestia obrátia svoju zlobu proti vlastným deťom. Carly Ryanová (Anne Winters) a jej brat Josh (Zackary Arthur) musia bojovať o holý život a brániť sa surovým útokom zo strany tých, čo ich priviedli na svet. Nevedno, čo ich k tomu núti, ale otec Brent (Nicolas Cage) a mama Kendall (Selma Blairová) sa dnes rozhodli svoje deti zabiť. (TV JOJ)

J.Mayen

Nuda, nuda nuda a zase jedna silena velka nuda, k cemu se to proboha Nicolas Cage prodal? To mu uz tak strasne tece finance do bot, ze musi brat kazdou zatracenou roli? Kamera, hudba, vykono, vsechno naprosto strasny az katastrofalni, dej ok, mozna malinko zajimavej ale se spoustou tech negativ opravdu naprosty propadak, ale ja jsem po pravde ani nic lepsiho neocekaval. ()

Krisslybear

Ja som sa bavil od začiatku do konca. Skvelý soundtrack, ambient sound a strih. Cage mi bol po dlhej dobe tiež vo filme znesiteľný, neviem či to možno nebolo aj na 5*, ale radšej ostanem pri tých 4. ()

Jemes

nápad dobrý, obsazení v celku také, ale ten konec ? čekal jsem že to nakonec nějak odkryjí a nebo dají indicie " co je spouštěč " bohužel jsem z toho nepoznal nic... každopádně to nevypadalo špatně a i zábavně. Bohužel ten konec vše zabil. měli buď nechat umřít rodiče, děti nebo je nějak uzdravit ! tento konec mě připadá, jak kdyby sám režisér nevěděl, jak to zakončit a tak tomu usekl ocas :D ()

Dr_Berry

Nicholas Cage a jeho šílenství v hlavní roli. Tak to je asi vše pozitivní na tomhle filmu. Snad už jen nečekaně sexy mamka Selma Blair. A to je opravdu vše. Čekal jsem větší gradaci a větší psycho. I trochu toho černého humoru, ale spíš se celý film střídalo nepochopení s úchylností tvůrce, co poslal do světa jako dílo. Taylor (i jeho kámoš Neveldine) má na triku skvělý Crank se Stathamem, ale u mě klesl už když vypustil ven zprzněnýho Ghost Ridera 2. Mamka a taťka ho nespasí. ()

Kushina

Neskutečně stupidní film, kde začnou rodiče zabíjet vlastní děti všemi způsoby hlava nehlava. O ničem jiném tenhle film vlastně není. K hororu to má hodně daleko a komedie to také není. Vlastně to není nic jen blbost, až na pár emocionálních rozhovorů to stálo za prd. 30% ()

DJMaroko

Zajímavý počin, ale na můj vkus trochu nedotažený. Po první polovině jsem byl nadšený a pak už přišlo jen zklamání. mělo to daleko větší potenciál. ()

TesterX odpad!

Tak tohle je adept na nejhorší sra*ku posledního desetiletí. Fakt to prohrává na všech frontách. Nefunkční herci, špatná kamera, střihač na fetu a úděsná hudba. Z tohoto tematu se mohl vykřesat solidní masakr a nebo parodie, v tomhle prcungu nefunguje vůbec nic. Nechápu jak POMO (a další) může dát týhle malině čtyři hvězdy - buď mu někdo při sledování vysával mozek, nebo volizoval koule. Šrot, odpad, hnojivo...nebrat! ()

notozjano

Docela dobrá černá komedie, kde se vraždí děti (použít tuhle větu v běžném hovoru by bylo trochu morbidní. :) Povedená stopáž a to díky skvělému střihu hodně pomáhají divákovi se nenudit. V krátké době se odehraje spoustů věcí a to vnáší do filmu i slušné napětí. Cage předvádí ty svoje ksichty, tak jak je u něho zvykem a to hlavně, když řve na sklep a Selma má bohužel suché oči až skoro k závěru a to pak nahání hrůzu. No pobavilo mě to víc než dost a co si budem, ona je zkrátka k pomilování. ()

gpx

Zábavná komedie s prvky krváku. S příchodem prarodičů to příjemně graduje. Konec se nese v duchu hesla: "Když nevíš co, nedělej nic." a tak film konec nemá. Ale možná je to tak lepší. ()