Mama s ockom

• Slovensko Mamka a ocko (festivalový názov) (viac)

Davové šialenstvo neznámeho pôvodu spôsobí, že rodičia z pokojného predmestia obrátia svoju zlobu proti vlastným deťom. Carly Ryanová (Anne Winters) a jej brat Josh (Zackary Arthur) musia bojovať o holý život a brániť sa surovým útokom zo strany tých, čo ich priviedli na svet. Nevedno, čo ich k tomu núti, ale otec Brent (Nicolas Cage) a mama Kendall (Selma Blairová) sa dnes rozhodli svoje deti zabiť. (TV JOJ)

VincentB.

Naprosto geniálny film. Rozhodne nie je pre každého. Je tak rozporuplný. Neskutočný nápad dotiahnutý do absurdna. Ku koncu som si hovoril a aký to má zmysel celé. Posledná veta to zosumarizuje ale divák sa necíti naplnený. N. Cage to dal fantasticky. Odporúčam vidieť s partiou kamošou. Poprípade s rodičmi. Hodnotím 98%. ()

Aresko123 odpad!

Boze moj co toto bolo??? Tak trapny film som uz dlho nevidel. Nicolas Cage je 100% zaruka na prepadak. On snad uz 10 rokov nenatocil aspon priemerny film.... ()

pupidup odpad!

asi jsem tu jediná, komu ta rádoby oduševnělo-komediálně-hororová stupidita naprosto nesedla... je to celkem primitivní humus s prostoduchými dialogy a blbými hereckými výkony. ()

BigJohn02

Marně přemýšlím, komu je tohle veledílo určeno. Fanouškům hororu? Ale no tak, tady se jen žvaní o vraždách! Fanouškům komedie? Humoru je tu pomálu, a když, tak ubohý. Fanouškům Nicolase Cage? Nevím, jestli nějaké má, ale jestli jo, tak je musí svým výkonem vyděsit. Takže shrnuto: Výborný nápad, který by potřeboval opravdového scénáristu a režiséra, a mohla to být fajn zábava. Taylor z toho bohužel udělal unylou sračku... ()

mdf

Cage už v kasovních trhácích zřejmně hrát nebude,protože když se propůjčí k takovéhle volovině,tak není o čem.Možná si tady trošku zahrál šíleného taťku,ale o horor tady rozhodně nějak nejde.Chyběla atmosféra strachu,tady to bylo i poněkud humorné. ()

rostsoft odpad!

smrti nenávidím filmy, který nemají jasný konec, navíc Nikolas Cage nevím, proč poslední dobou točí samé kraviny. Tento film jsem dokoukal s velkým přesvědčením, jedná se sice o zajímavý nápad, ale tak nešťastně pojatý že hůř to snad už ani nešlo. Nevím, proč se režisér rozhodl natočit zrovna toto. A přitom film zastav a nepřežiješ byl docela dobrý . ()

Radeck

Připadá mi že někdy je zlo v některých pár kriticích kteří by si přáli aby rodiče svým dětem ubližovali. Opravdu odpad, dno nemyslím tím samotný film ale některé psychicky narušené inteligentní uživatele co tady psali. ()

Nikol45

Nicolas Cage a Selma Blair svou roli zahráli neskutečně. Moc se mi to líbilo. První polovina tak normál, ale ta druhá v domě Cageho to byl masakr a k tomu ty hlášky ty byly fakt super. Za mě lepší 4* celkově mě film velmi bavil a určitě si ho někdy pustím znova. ()

Kelinej

Nápad skvělej, herci dobří, jenže luxusní scény se střídají s úplně stupidníma. Po většinu času nedokázal film udržet moji pozornost. ()

Gabe

"Sawsall - it means it saws all." Selma Blair strká do kapsy i výborného Cage, kulečníková scéna jako rychlé shrnutí krize středního věku zůstane v paměti a příchod Lance Henriksena na scénu luxusní. Škoda, že skvělý námět je vytěžený jen zčásti. Každopádně odvážný a originální kousek. ()

Harding164 odpad!

Naučný film o tom, jak dopadnete, když nebudete platit daně. Nejsem zrovna náročný divák a pro Cage mám slabost, takže už jsem viděl nejednu hovadinu, ale i tak mě film dokázal zklamat. V první polovině se absolutně nic neděje. Když už se děti dostanou domů tak jsem doufal, že se to rozjede, ale to se nestalo.  Místo toho, aby Cage naháněl svoje děti se sekerou po vzoru Nicholsona, což by mi ke štěstí bohatě stačilo, vás film bombarduje kopou naprosto otřesných flashbacků. Přidejte k tomu ještě jeden z nejdementnějších konců v dějinách filmu a máme tu velmi silného kandidáta na nejhorší film co jsem kdy viděl. Chápu, že film pochází z nejslabšího období Cageovy tvorby, kdy měl dluhy kam se podíval a musel brát úplně všechno, ale i na poměry tohoto období je tenhle film velmi slabý. ()