Wanted

Austrália, (2016–2018), 13 h 22 min (Minutáž: 43–47 min)

Recenzie používateľa Enšpígl k tomuto seriálu (2)

Season 1 (2016) (S01)

V záplavě Amerických seriálových pecek je tenhle Austrálackej klenůtek trošku ve stínu čili typická situace pro mě, abych probádal o co běží. Musím říct, že jsem byl pohlcen prakticky první scénou. Strašně jednoduše vyprávěný, žádný dějový zvraty co pět minut, tady máš zápletku, hlavní hrdinky a pak už jen tvůrci příběh i postavy hezký koření aby chutnal až do konce a mě chutnal tak, že se okamžitě domáhám přídavku. Koukám, že tu jště není obsah, tak jenom něco málo, aby jste milé panstvo věděli o co zhruba go. Dvě ženy, které se vůbec neznají stojí na zastávce, do který nabourá auto s mrtvým řidičem, za chvíli je tam další auto, trošku se to semele a máme před sebou šest dílů road krimi, která není postavna na superzvratech, temné atmosféře nebo super akčních scénách, ale je postavená na dvou hrdinkách, který osud hodil do velmi zajímavé hry. I když je zápletka i příběh jiný, v mnoha věcech mě to připomínalo Thelmu a Louise, s tím, že ty ženský mě byly ještě víc sympatický. "si jen další chlap, který mi míří bouchačkou do ksichtu". Výbornej příběh při kterým si projedeme pořádný kus Austrálie, poznáme hodný i zlý a zafandíme si dvěma ženskejm. ()

Season 2 (2017) (S02)

Děj se na nám na chvíli přestěhoval do Thajska, aby se mohl defintivně ukotvit na Novým Zélandu a na to, že filmaři využili nádherných zelándských přírodních exteriérů na maximum si mužeš vsadit. Příběh přímo na první série a jede ve stejným mustru, žádná nuda, vývoj děje jde pořád vpřed. Jsou přidány nové postavy, aůe všechno přehledné a do sebe krásně zapadající. Hodně se mě líbila ta linka silnýho přátelství mezi oběma ženama, která naplno vykvetla v posledním díle. Chytrý, ale nekomplikovaný, ambice tvůrců nebylo předvést vlastní IQ, ale dát divákovi nádherný příběh, plný silných momentů . Druhé sérii dávám zejména díky poslednímu dílu dávám plnou plabu. ()