Lola a Chelsea se vydávají do Thajska na záchrannou misi, která je nebezpečnější, než čekaly, a zavede je na Nový Zéland, kde pátrají po plánu B. (Netflix)

Enšpígl

Děj se na nám na chvíli přestěhoval do Thajska, aby se mohl defintivně ukotvit na Novým Zélandu a na to, že filmaři využili nádherných zelándských přírodních exteriérů na maximum si mužeš vsadit. Příběh přímo na první série a jede ve stejným mustru, žádná nuda, vývoj děje jde pořád vpřed. Jsou přidány nové postavy, aůe všechno přehledné a do sebe krásně zapadající. Hodně se mě líbila ta linka silnýho přátelství mezi oběma ženama, která naplno vykvetla v posledním díle. Chytrý, ale nekomplikovaný, ambice tvůrců nebylo předvést vlastní IQ, ale dát divákovi nádherný příběh, plný silných momentů . Druhé sérii dávám zejména díky poslednímu dílu dávám plnou plabu. ()

Necrotongue

Druhou sezónu jsem nehodnotil tak vysoko jako první řadu, úvodní ani závěrečný díl mě příliš nenadchly, přelidněné Thajsko mě nebavilo tak jako australská buš, ve které si člověk před návštěvou nejbližšího souseda musí sbalit tábornické vybavení a potraviny na tři dny. Dojem mi výrazně vylepšil Nový Zéland, ale v ději to i tak skřípalo častěji než v předchozí sérii. Na třetí řadu se každopádně těším, už jen proto, že jsem zvědav, jak tvůrci naváží na finální epizodu. ()

laik_60

tusil som, že autori budu musieť druhú seriu nejako obohatiť, udalosťami v Thajsku sa im to až tak nepodarilo, ale vylepšili to Novým Zelandom . Jednoduchu stojí zato pozrieť si aj druhú seriu ()