Naprosto rozdílné ženy, Lola a Chelsea, se stávají partnerkami na útěku, když jsou svědkyněmi vraždy zahrnující zkorumpované policisty a jsou ze zločinu obviněny. (Netflix)

Enšpígl

V záplavě Amerických seriálových pecek je tenhle Austrálackej klenůtek trošku ve stínu čili typická situace pro mě, abych probádal o co běží. Musím říct, že jsem byl pohlcen prakticky první scénou. Strašně jednoduše vyprávěný, žádný dějový zvraty co pět minut, tady máš zápletku, hlavní hrdinky a pak už jen tvůrci příběh i postavy hezký koření aby chutnal až do konce a mě chutnal tak, že se okamžitě domáhám přídavku. Koukám, že tu jště není obsah, tak jenom něco málo, aby jste milé panstvo věděli o co zhruba go. Dvě ženy, které se vůbec neznají stojí na zastávce, do který nabourá auto s mrtvým řidičem, za chvíli je tam další auto, trošku se to semele a máme před sebou šest dílů road krimi, která není postavna na superzvratech, temné atmosféře nebo super akčních scénách, ale je postavená na dvou hrdinkách, který osud hodil do velmi zajímavé hry. I když je zápletka i příběh jiný, v mnoha věcech mě to připomínalo Thelmu a Louise, s tím, že ty ženský mě byly ještě víc sympatický. "si jen další chlap, který mi míří bouchačkou do ksichtu". Výbornej příběh při kterým si projedeme pořádný kus Austrálie, poznáme hodný i zlý a zafandíme si dvěma ženskejm. ()

Necrotongue

Po první sezóně jsem se seriálem hodně spokojený. Nejde o žádnou záležitost pro náročného diváka, drama uvedené v žánru trochu klame, je to trochu drama, trochu akční, trochu krimi, ale hlavně se nezapomnělo na humor. Obě hlavní postavy jsou výborně napsané, skvěle se povedlo i jejich obsazení a Thelma & Louise po australsku mě fakt bavily. ()

laik_60

zaujímavý seriál, príbeh, aj herecké výkony, dej drží diváka v pozornosti od samého začiatku do konca, som zvedavý na druhú sériu, aj keď sa bojím, aby som sa neprejedol, (ako sa to stáva pri ďalších sériach inak slušných seriálov) ()