Inšpektor Max

• Česko Inspektor Max
Česko / Slovensko, 2018, 10 h 29 min (Minutáž: 56–59 min)

Juraj Kukura, Robert Hájek, Ľubomír Paulovič, Tereza Brodská, Igor Bareš, Dušan Jamrich, Jan Bidlas, Jaroslav Stich, Marián Mitaš, Zuzana Ščerbová, Ivo Novák (viac)

Pôvodný televízny krimiseriál s dvojicou vyšetrovateľov, svojráznym ostrieľaným Slovákom Zoltánom Maxom a jeho mladým parťákom Čechom Filipom, ktorí nielenže s úspechom  riešia kriminálne prípady v Ćechách aj na Slovensku ale vnášajú do tohoto žánru netradične veľa nadsádzky a humoru. (RTVS)

Recenzie používateľa Tosim k tomuto seriálu (3)

Hračka (2018) (E01)

No to mě poser. Seriál, který jako kdyby vypadl z patnáct let staré "janečkovské" ČT, kde Juraj Kukura v otřesném saku deklamuje, jakej je v sedmdesáti kanec a klátí jednu babu za druhou. Jo a pak se tam taky vyšetřuje nějakej zločin. Vtip, napětí, tempo neexistuje, vše je nepravděpodobné a naivní. Všichni herci jsou špatní a to jsem si nemyslel, že třeba někdy o Igorovi Barešovi řeknu. Další sledování jen na vlastní nebezpečí! ()

Výlet (2018) (E02) odpad!

Hele...všiml si někdo, že příběh tohoto dílu nemá konec? ()

Výstrel (2018) (E11)

ACHTUNG - SPOILERS! Trochu jsem Maxe před lety podcenil, tento rok si ho dal celý a musím hodnocení trochu zvýšit, všem opravdu jen trochu - celý seriál je dost nevyrovnaný, ale díky Bohu nejsou pozdější díly takovým otřesem, jako ten první, ale i tak je v nich mnoho zbytečností a nevěrohodností, stejně jako v tom posledním - příliš mnoho smrtí, v podstatě zbytečné prodloužení případu Maxovy dcery, závěrečný pochod do Santiaga je snad špatný vtip, na to do té doby požitkářský a povrchní detektiv přišel jako jak? Zdejší červená mi lehce vyráží dech. 50% i za to, že je seriál tak krátký. ()