Staň sa "šéfikom" internetu.
Show umožňuje mladým tvorcom videí presadiť sa na verejnosti a stať sa tak úspešnými. Ali, FattyPillow a Ondřej Sokol spolu vyberú z množstva zaslaných videí to najlepšie, ktoré následne získa rôzne ceny. (Viac informácií.)
(metal.storm)

Gardis

Jak se tohle někomu nemůže líbit . Vždyť je to luxusní podívaná, ale pravděpodobně většina lidí, co tady něco píšou negativního nebo různou zápornou kritiku nemají sebevětší zkušennosti s tvorbou videí. Například já mám zkušennosti s video tvorbou a zde by měli spíš psát lidé, co si alespoň zkusili něco natočit, sestřihat a vytvořit. Ale i snaha se počítá! ()

junglewar odpad!

Svět je úplně v prdeli. Věřte mi!! Na druhou stranu jsem rád, že má Ondra očividnou radost z výsledku. EDIT: Už asi chápu proč mě to tak sere, kdyby to všechno měli na svědomí nějaký mlaďáci, tak bych si řekl, že je to hrozný, ale prostě se ta zábava generací posouvá někam do prdele, ale nebyl bych tak znechucen, prostě bych to ignoroval, tak jako každou imbecilní tvorbu na you tube. Ale to, že tam vystupují dva dospělí lidi, kteří si nedokázali přiznat, že jim tenhle posun ujel a snaží se dělat humor jako když jim bylo 15 to nelze překousnout. To není ani super ani prima a ani cool. Apeluji na vás, prosím, neserte mě! Přirovnal bych ty dospělí, v těchto pořadech k south parku, konkrétně k dílu kdy Rendy sere do mikrofonu, protože si myslí, že to poslouchaj kluci, ale kluci přitom slyší úplně normální hudbu.. (série 15 epizoda 7) Třeba se zastydíte a přestanete. To je celý popis nenávisti k vám, ale jinak jsem spokojený se svým životem. ()

dan4815

Je neuvěřitelné, kolik odpadu se vejde do tak málo minut. Ondra Sokol se zaprodá do všeho, přitom se jedná o velmi talentovaného herce, který má na víc, než se srát s nějakými rádoby youtubery, kteří chtějí něco vyhrát. Kája se s tím zase nesere, jako jediný se tam zdál přirozený a budil nejmenší dojem, že ho to sere jako náhodné diváky, kteří přepnuli na Primu. A Ali? To je odpad, který sice má uklidňující hlas, ale je všem pro smích. ()

JamesSi odpad!

Pořad Šéfik internetu ukazuje, že srandu z děcek si můžou dělat nejen nemorální džustubeři jako Haggy nebo LeafyIsHere, ale i Príma Kůl. Skvělá trojce moderátorů - Sokol (vypadá to, že přemýšlí na to jak si uvázat oprátku), Ali (vypadá to, že přemýšlí, jak vydělat peníze) a Fatty (který nepřemýšlí). Podlejzavé mladé generaci a zároveň celkem urážlivé. Aliho pořady jsou doslova ztělesněním memeu "How do you do, fellow kids?". ()

filmfanouch odpad!

Vůbec nejsem unešen dnešním trendem Youtube stejně jako vůbec nejsem unešen tímto pořadem. Opravdu jaký to má smysl. Když už samotný Karel Sivák říká, že ten pořad smrdí a něco takového naznačuje i Ondřej Sokol něco to znamená. Snaží se to být vtipné ale není. Opravdu je mi líto Ondřeje Sokola který je talentovaný a musí se v tomhle vyskytovat kvůli smlouvě. ()